X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Загальні ознаки Хвойних. Лабораторна робота № 15. Будова голонасінних рослин

Завантажити презентацію

Загальні ознаки Хвойних. Лабораторна робота № 15. Будова голонасінних рослин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Загальні ознаки Хвойних

Слайд 2

1. Яке значення для людини мають рослини із класу Хвойні? 2. Яке значення для людини мають рослини із класу Гнетові? 3. Яке значення для людини мають рослини із класу Саговникові?

Слайд 3

Розмноження Хвойних

Слайд 4

Розріз шишки

Слайд 5

Слайд 6

Хвойні Сосна Модрина Ялина

Слайд 7

Лабораторна робота № 15. Будова голонасінних рослин Мета: ознайомитися з особливостями будови голонасінних рослин. Обладнання й матеріали: живі або гербарні зразки гілок хвойних рослин і їхні шишки, препарувальний набір, лупа, зошит, підручник.

Слайд 8

Хід роботи 1. Розгляньте гілки наявних у вас хвойних рослин. Зверніть увагу на те, що в багатьох з них хвоїнки розташовані не поодиноко, а пучками. 2. Замалюйте схему розташування хвоїнок на гілках двох-трьох видів голонасінних рослин. 3. Розгляньте шишки наявних у вас хвойних рослин. Зверніть увагу на форму, поверхню листків та їх прикріплення до стебла. 4. Розгляньте насінини наявних у вас хвойних рослин. Зверніть увагу на особливості їх будови. 5. Зробіть висновок, у якому вкажіть характерні риси будови хвойних голонасінних рослин.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія