X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Видатні вчені-натуралісти

Завантажити презентацію

Видатні вчені-натуралісти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Видатні вчені-натуралісти Роботу виконала учениця 11-Ф класу Коваленко Вероніка

Слайд 2

Вчені-натуралісти – це люди, які цілеспрямовано досліджують та вивчають явища природи, описуючи побачене.

Слайд 3

Спостереження - пізнання тіл і явищ природи у звичних для них умовах існування за допомогою органів чуття (зір, слух, дотик, нюх). Експеримент - це вивчення тіл і явищ у спеціально створених умовах. Вимірювання - означає зіставити, порівняти з еталоном. (Еталон - це мірило, зразок). Методами вивчення природи є:

Слайд 4

Обладнанням для вивчення природи є: Вимірювальні прилади: Для вимірювання лінійних розмірів тіла, чи відстані між тілами, маси або об'єму, температури або часу.

Слайд 5

Збільшувальні прилади: Для вивчення віддалених тіл природи, а також і такі, що мають дуже малі розміри.

Слайд 6

Лабораторне обладнання: Це устаткування, яке дозволяє моделювати технологічні процеси в реальних умовах, а також готувати проби різних матеріалів для їх дослідження.

Слайд 7

Джозеф Прістлі (XVIII ст., Англія) Відкрив кисень і вуглекислий газ – «газ життя» Нагороджений медаллю Коплі Лондонського королівського товариства.

Слайд 8

Лінза, яку використовував Прістлі для нагріву. Та його спосіб відкриття фотосинтезу.

Слайд 9

Парацельс (XV ст., Зальцбург) Лікар епохи Відродження, «перший професор хімії від створення світу» (О. І. Герцен).

Слайд 10

Дмитро Іва нович Менделє єв (XVIII ст., Тобольськ) Російський хімік, один з авторів періодичної таблиці хімічних елементів. У 1882 році Лондонське королівське товариство присудило золоті медалі Деві з формулюванням «За відкриття періодичних співвідношень атомних ваг»

Слайд 11

Карл Лінней (XVII ст. Швеція) Шведський природознавець:ботанік, зоолог і лікар, перший президент Шведської Академії Наук. У 1735 році у віці 28 років він став доктором медицини. Описав 4200 видів тварин і розділив їх на шість класів: ссавці, птахи, амфібії, риби, черви та комахи. Рослини він розділив на 24 класи. таксон, названий в честь К. Ліннея

Слайд 12

Чарлз Дарвін (XVIII ст., Англія) Англійський науковець, що створив теорію еволюції і запропонував принципи природного добору. Дарвін опублікував книгу «Походження видів шляхом природного добору», в якій пояснював еволюційний процес принципами природного й статевого добору.

Слайд 13

Маршрут навколосвітньої подорожі Чарлза Дарвіна:

Слайд 14

В. І. Вернадський (XVIII ст., Петербург, Російська імперія) Український філософ, природознавець, мислитель, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, космізму. Академік наук України, започаткував створення науково-дослідних інститутів з вивченням природи. Створив вивчення про біосферу – особливу оболонку Землі, в якій поширене життя. Написав книгу «Біосфера» (1926 р.)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія