X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
принцип роботи

Завантажити презентацію

принцип роботи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Скажи мені, і я забуду. Покажи мені, і я запам’ятаю. Дай можливість діяти самому, і я навчуся»

Слайд 2

Чому одні люди виростають дуже високими а інші зупиняються в рості ще в дитинстві? Чому звичайна людина в екстренних випадках може проявити надздібності? Чому одні люди повні а інші худі,розумні і не дуже, швидкі і неповороткі? Чи чули ви про цукровий діабет? Чому лише досягаючи певного віку ви починаєте цікавитись протилежною статтю? Яким чином наш організм пристосовується до сильних коливань температур , надлишку чи нестачі їжі?

Слайд 3

Принципи роботи ендокринної системи

Слайд 4

План уроку: 1. Залози, їхня класифікація 2. Гормони, їхнє значення 3. Принципи роботи ендокринної системи

Слайд 5

Поняття про ендокринну секрецію вперше було введено К. Бернаром, який встановив здатність клітин печінки виділяти глюкозу в кров. Залоза — це орган, або група клітин, функцією яких є вироблення біологічно активних речовин (секретів).

Слайд 6

Слайд 7

Залози Сальні залози Слинні залози Потові залози Молочні залози Слізні залози Печінка Залози шлунково-кишкового тракту Гіпофіз Епіфіз, Щитовидна залоза Паращитовидні залози Вилочкова залоза Наднирники Підшлункова залоза Статеві залози Залози внутрішньої секреції ЕНДОКРИННІ Залози змішаної секреції Залози зовнішньої секреції ЕКЗОКРИННІ Не мають вивідних протоків і їх «секрет» - гормон виділяється прямо в кров Виділяють через вивідні протоки речовини- «секрет», на поверхню тіла або слизових оболонок, у ті чи інші порожнини.

Слайд 8

Механізм дії гормонів Клітини-мішені. 2. Способ дії на клітини: а) вплив на прониклість мембран для різних речовин б) вплив на швидкість реакції в клітиніість в)регулюють активність спадкового апарату клітини. 3. Гормони діють як в одному напрямі так і в протилежних.

Слайд 9

Клітина-мішень Ядро Плазматична мембрана Цитоплазма Рецептор Рецептор Гормони Судина іРНК(або м РНК) Молекула білкового походження Ендокринні залози

Слайд 10

Домашнє завдання. Опрацювати § 39, підготувати повідомлення порушення в роботі підшлункової, щитоподібної, паращитопідібних залоз (на вибір).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія