X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Походження життя"

Завантажити презентацію

"Походження життя"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Походження життя

Слайд 2

Ф.Енгельс

Слайд 3

Походження життя на Землі

Слайд 4

Слайд 5

Креаціонізм— віра в те, що світ, людина та різні форми життя на Землі створені вищою, надприродною силою. Креаціонізм теорію, яка стверджує: життя створене Богом і його розвиток відбувається згідно Його плану. Ця теорія відрізняється від теорії еволюції - яка заперечує будь який вплив Бога на розвиток життя і вважає, що причиною всіх змін в розвитку живих організмів є боротьба (конкуренція). Мовляв, у конкуренції перемагають найкращі - вони "передають" свої "риси" нащадкам - і так відбувається "прогрес живого".

Слайд 6

Слайд 7

Найбільш відома біблійна версія лежить в основі теорії креаціонізму. Відповідно до неї людина створена Богом. У християнські релігії Бог створив першу людину на шостий день за образом і подобою Своєю Створивши Адама з пороху земного, Бог вдихнув у нього життя. Пізніше з ребра Адама була створена перша жінка - Єва. Висуваються різні докази цієї теорії, найважливіша з яких - подібність міфів і легенд різних народів, що розповідають про створення людини. Теорії креаціонізму дотримуються послідовники майже всіх найбільш поширених релігійних вчень (особливо християни, мусульмани, іудеї).

Слайд 8

Як сказано в Біблії що світ і всі організми були створені за 6 днів тривалістю по 24.

Слайд 9

Слайд 10

Креаціоністами Були такі видатні біологи, як Карл Лінней (1707—1778) шведський природознавець: ботанік, зоолог і лікар — видатний учений XVIII століття, перший президент Шведської Академії Наук

Слайд 11

Жорж Леопольд Кюв'є (1769 — 1832) французький натураліст, вважається засновником порівняльної анатомії та палеонтології.

Слайд 12

В останні роки робляться спроби наукового доведення того, що описано в Біблії. Тому, визнаючи все ж обмежені можливості науки взагалі в з'ясуванні проблем людського життя, треба з належним розумінням ставитися до того, що цілий ряд видатних вчених визнають існування Творця, як усього навколишнього світу, так і різноманітних форм життя на нашій планеті. Гіпотеза творіння не може бути ані доведена, ні спростована і буде існувати завжди разом з науковими гіпотезами про походження життя.

Слайд 13

У кінцевому рахунку, критерієм вибору для кожного індивідуума є віра в ту чи іншу теорію, кожен має право представляти своїх предків на власний лад. Проте християни повинні все ж підтримувати теорію креаціонізму, як розумний задум Бога створити людину за образом і подобою Собі Самому. Креаціонізм не заперечує жодної з теорій й подальшого розвитку світу. Будь – яка теорія має право на життя, проте людина повинна дійти до логічно правильних висновків та знайти для себе беззаперечну істину.

Слайд 14

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія