X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Перша допомога при тепловому і сонячному ударі"

Завантажити презентацію

"Перша допомога при тепловому і сонячному ударі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

перша допомога при тепловому і сонячному ударі Підготувала Учениця 7-Б класу Маньківської гімназії Хльобас Любов

Слайд 2

Сонячний удар - це стан, що виникає через сильного перегріву голови прямими сонячними променями, під впливом яких мозкові кровоносні судини розширюються і відбувається приплив крові до голови.

Слайд 3

Перші ознаки сонячного удару - почервоніння обличчя і сильні головні болі. Потім з'являється нудота, запаморочення, потемніння в очах і блювота.

Слайд 4

Виникненню сонячного удару сприяє задушлива безвітряна погода, тривалий вплив сонячних променів на потилично-тім'яну частину голови. Під час походу необхідно в якості профілактики покривати голову легкої шапочкою, не здійснювати в жаркий час дня тривалих переходів, що не спати на сонці, обливати голову холодною водою.

Слайд 5

Тепловий удар -це хворобливий стан, викликаний перегрівом тіла.

Слайд 6

Тепловий удар настає, коли тепло, що утворюється в тілі (наприклад, під час руху по маршруту), не передається в зовнішнє середовище і в організмі порушується теплообмін. Тепловий удар трапляється не тільки в жарку погоду, але й при інтенсивному фізичному навантаженні, коли віддача тепла тіла людини в зовнішнє середовище утруднена через непроникною, щільного одягу.

Слайд 7

Ознаки теплового удару: млявість, втома, головний біль, запаморочення, почервоніння обличчя, підвищення температури тіла, сонливість, погіршення слуху, нерідко блювота

Слайд 8

•перенести потерпілого в прохолодне місце, у тінь; укласти на спину, підняти голову і повернути її набік. Якщо у потерпілого відкрилася блювота, йому необхідно повернути голову набік, щоб блювотні маси не потрапили в дихальні шляхи; • розстебнути одяг або зняти її, послабити напругу пояса; • тіло обтерти рушником, змоченим холодною водою; у важких випадках облити холодною водою, прикласти до потиличної частини голови холодний компрес, обмахувати потерпілого. Перша допомога

Слайд 9

Якщо людина у свідомості, йому треба давати багато пити (холодний чай або злегка підсолену воду). Якщо потерпілий втратив свідомість, йому треба обережно дати понюхати нашатирний спирт, для чого змочену в ньому ватку кілька разів на 1 з слід піднести до носа потерпілого.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія