X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Перегрівання організму"

Завантажити презентацію

"Перегрівання організму"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перегрівання організму Перегрівання організму – це хворобливий стан, що може виникнути внаслідок тривалої дії на організм підвищеної температури зовнішнього середовища (на виробництві, в умовах, які утруднюють тепловіддачу з поверхні тіла, в районах з гарячим кліматом).

Слайд 2

Що сприяє перегріву: фізичні навантаження та інтенсивна робота м’язами; цупкий і теплий одяг; підвищена вологість повітря; мала швидкість руху повітря; недостатнє вживання рідини;

Слайд 3

Сонячний удар - різновид теплового. Він виникає в тому випадку, коли людина з непокритою головою тривалий час знаходиться під прямим сонячним промінням. Його виникненню сприяє загальне перегрівання організму. У важких випадках – галюцинації, кома, смерть.

Слайд 4

Симптоми Погіршення самопочуття, слабкість, розбитість. Відчуття сильного жару. Почервоніння шкіри. Рясне виділення поту. Посилене серцебиття, задишка, пульсація і важкість у скронях. Запаморочення, головний біль, іноді блювота. Температура тіла підвищується до 38-40 °С. Частота пульсу досягає 100-120 ударів за хвилину. При подальшому зростанні температури до 40-41°С пульс збільшується до 140-160 ударів за хвилину, зростає збудження, рухове занепокоєння, зменшується пітливість, що вказує на зрив пристосувальних реакцій.

Слайд 5

У важких випадках теплового удару можливі : затьмарення свідомості, аж до повної втрати; судоми різних груп м'язів; порушення дихання і кровообігу; галюцинації, марення; шкіра суха, гаряча; язик теж сухий; пульс слабкий, аритмічний; дихання стає поверхневим і нечастим.

Слайд 6

Засоби профілактики та перша допомога Щоб уникнути теплового і сонячного удару, не слід: перегріватись; не витрачати води і солей з організму; влітку носити головний убір, переважно білого кольору; у спекотну погоду слід збільшувати в добовому раціоні кількість води і солі; не рекомендується їсти жирну, висококалорійну їжу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія