X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Одноклітинні організми

Завантажити презентацію

Одноклітинні організми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

До типу найпростіших або Найпростіші відносяться одноклітинні тварини, не видимі неозброєним оком. Тип найпростіших був відкритий тільки після винаходу збільшувальних стекол, лупи, мікроскопів.

Слайд 3

Антон Левенгук був першим хто почав вивчати одноклітинних тварин. Левенгук був розумним і талановитою людиною. Він зробив важливі наукові відкриття при вивченні типу найпростіших. Вдосконалюючи свої збільшувальне скло і мікроскопи Антон Левенгук домігся збільшення розглянутих предметів у 300 разів. Одного разу він випадково виявив у краплі води цілий світ невідомих до того, найпростіших безхребетних тварин найдрібніших розмірів.

Слайд 4

До одноклітинним тварин ставляться такі найпростіші як амеба звичайна чи протей, інфузорії туфелька, малярійний паразит, евглена зелена і т.д. Амеба - великий амебовідний організм, є найпростішим мікроскопічним тваринам, якого можна зустріти в акваріумах, ставках і болотах.

Слайд 5

Інфузорії - це високоорганізований тип найпростіших. Інфузорії мешкають у прісних водоймах і морях, найбільш поширений тип інфузорій - черевичок.

Слайд 6

Малярійний паразит - одноклітинну тварина, яка поселяється в червоних кров'яних тільцях. При попаданні малярійного паразита в організм людини, відбувається погіршення здоров'я, втрачається працездатність. Для лікування малярії використовуються високоякісні лікарські препарати.

Слайд 7

Евглена зелена відноситься до надцарству еукаріоти. Ці одноклітинні тварини мешкають в болотах, прісних водоймах і канавах.

Слайд 8

Всі мікроскопічні жовтня, відносяться до типу найпростіших, мають ряд загальних ознак. Наприклад, евглена, амеба і туфелька - це тварини, тіло яких складається з однієї клітини. Тому вони носять назву одноклітинні. Серед інших тварин, вони мають просте будову. Це говорить про велику давнину даного типу тварин. Від найпростіших живих істот, що населяли в далекому минулому Землю, у процесі подальшого розвитку відбулися перші рослини і перші тварини.

Слайд 9

На сьогодні відомо більше 30000 видів одноклітинних мікроскопічних тварин. Види найпростіших: Еугліфа - лат. Euglipha, представник типу саркомастігофори, відноситься до класу корненожкі. Це дуже маленька тварина, що знаходиться в раковині круглої форми. Ночесвітка або ноктілука - лат. Noctiluca miliaris. Ночесвітка має здатність світіння у воді. Характерною особливістю ночесвітки, є наявність джгутиків, які є органоїдами руху. Трихомонада - лат. Trichomonas. Трихомонади - це ендопаразити, одноклітинні створення, паразитуючи у тілі хребетних тварин, серед них також є і паразити людини, наприклад, Trichomonas hominis.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія