X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Надання першої допомоги при утопленні"

Завантажити презентацію

"Надання першої допомоги при утопленні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

«мокрим» «мокрим» «сухим» (Залежно від того, чи наповнились легені потерпілого водою чи ні.)

Слайд 4

Втрата свідомості, відсутність дихання і кровообігу; Втрата свідомості, відсутність дихання і кровообігу; Блідість шкіри. Холодне на дотик тіло; Виділення з рота чи носа води або пінистої рідини; Відсутність рефлексів (реакції зіниць на світло).

Слайд 5

Якщо людина перебуває у свідомості, йому кидають кінець мотузки, рятувальні круги і підручні засоби. Якщо потопаючий знепритомнів або не в змозі скористатися плавзасобами, його необхідно витягнути з води. Підпливати до потопаючого слід обов'язково ззаду, щоб він рефлекторно НЕ вхопився за рятівника. Потім потрібно покласти голову потерпілого собі на груди і, підтримуючи потопаючого на плаву, на спині плисти до берега. Якщо людина перебуває у свідомості, йому кидають кінець мотузки, рятувальні круги і підручні засоби. Якщо потопаючий знепритомнів або не в змозі скористатися плавзасобами, його необхідно витягнути з води. Підпливати до потопаючого слід обов'язково ззаду, щоб він рефлекторно НЕ вхопився за рятівника. Потім потрібно покласти голову потерпілого собі на груди і, підтримуючи потопаючого на плаву, на спині плисти до берега.

Слайд 6

Перш за все необхідно звільнити порожнину рота від води й твані. Для цього глибоко в порожнину рота потрібно ввести палець, обмотаний чистою тканиною. Якщо рот потонулого міцно стиснутий, потрібно розтиснути зуби за допомогою твердого предмета. Перш за все необхідно звільнити порожнину рота від води й твані. Для цього глибоко в порожнину рота потрібно ввести палець, обмотаний чистою тканиною. Якщо рот потонулого міцно стиснутий, потрібно розтиснути зуби за допомогою твердого предмета.

Слайд 7

Потім потерпілого перевертають животом вниз і кладуть на коліно рятувальника таким чином, щоб голова звисала вниз. Це робиться для того, щоб видалити воду. При цьому рятувальник повинен натискати на спину і ребра постраждалого. Потім потерпілого перевертають животом вниз і кладуть на коліно рятувальника таким чином, щоб голова звисала вниз. Це робиться для того, щоб видалити воду. При цьому рятувальник повинен натискати на спину і ребра постраждалого.

Слайд 8

Наступний етап - виконання штучного дихання. Рятувальник затискає ніс потонулого і, зробивши вдих, вдмухує повітря в його рот. При цьому грудна клітка потерпілого наповнюється повітрям, після чого відбувається видих.? Штучне дихання слід проводити зі швидкістю 16-18 разів на хвилину, або близько одного разу на чотири секунди. Наступний етап - виконання штучного дихання. Рятувальник затискає ніс потонулого і, зробивши вдих, вдмухує повітря в його рот. При цьому грудна клітка потерпілого наповнюється повітрям, після чого відбувається видих.? Штучне дихання слід проводити зі швидкістю 16-18 разів на хвилину, або близько одного разу на чотири секунди.

Слайд 9

Після відновлення дихання і серцевої діяльності надай потерпілому стійке бічне положення. Украй і зігрій його. Однак слід пам'ятати, що існує небезпека повтороно зупинки серця. Тому необхідно викликати «швидку допомогу», а до її прибуття потрібно уважно стежити за станом потерпілого. Після відновлення дихання і серцевої діяльності надай потерпілому стійке бічне положення. Украй і зігрій його. Однак слід пам'ятати, що існує небезпека повтороно зупинки серця. Тому необхідно викликати «швидку допомогу», а до її прибуття потрібно уважно стежити за станом потерпілого.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія