X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лімфа. Лімфообіг та його значення

Завантажити презентацію

Лімфа. Лімфообіг та його значення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лімфа. Лімфообіг та його значення. Вчитель біології Монастирська А.П.

Слайд 2

Пояснити рух крові по венах і роль венозних клапанів.

Слайд 3

Слово «лімфа» нам відомо вже давно. Жаль, не бачили про неї жодного кіно. Хто він, таємничий лімфообіг? Чи такий же важливий, як знайомий кровообіг? Чи це в кожного є, чи це тільки в нас? Бо система ця працює – вищий клас! Монастирська А.П.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Лімфати чна систе ма — мережа судин, тканин і органів, яка служить джерелом клітин, що забезпечують імунітет, фільтруючим комплексом, переносником жирів і інших речовин, а також дренажною системою, що сприяє поверненню надлишку тканинної рідини в кров. Лімфа (від лат. lympha — чиста вода, волога) — прозора безколірна рідина, за своєю структурою схожа на плазму крові, проте не містить еритроцитів, і тромбоцитів, але містить багато лімфоцитів.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Функції лімфи Повернення води, білків і солей із тканин у кров Створення імунітету, захист від мікробів Переносник жирів і інших речовин При зневодненні і ослабленні імунітету можливе поширення паразитів (лімфогенний шлях розповсюдження інфекції)

Слайд 12

  Лімфатична система     Судини Єкишенькові клапани Капіляри Сліпо замкнені d=15мкм Вузли Близько 500 Утворення лімфоцитів Ретикулярна сполучна тканина Лім фа Лімфоцити Плазма Вода 95% Білки 2 % Солі 0, 8 %

Слайд 13

Аденоїди Селезінка Тимус

Слайд 14

Слайд 15

Лімфосистема в черевній порожнині

Слайд 16

В прямій і товстій кишках

Слайд 17

Порушення лімфатичної системи

Слайд 18

Аденоїди Варикоз

Слайд 19

Бажаю успіху у вивченні нових тем! В здоровому тілі здоровий дух. І якщо підтримувати нашу імунну систему, вона теж підтримає нас при необхідності.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія