X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Короп

Завантажити презентацію

Короп

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Коропи

Слайд 2

Опис Зовнішній вигляд коропа майже всім відомий. Тіло в нього товсте, середньої висоти, відносно видовжене. Спинний плавець довгий. У спинному й анальному плавцях є тверді, пилкоподібно загострені промені. Голова велика, рот нижній, з верхньої губи звисають дві пари вусиків. Тіло вкрите великою лускою. Спина чорнувато-зелена, боки й черево жовтуваті або золотисті. Будова тіла й забарвлення свідчать про те, що короп – придонна риба. Проте він може підніматись і до поверхні води. Тримається табунами, великі особини живуть поодинці.

Слайд 3

Довжина тіла коропа до 1 м, жива маса досягає 20 кг і більше (найбільший з відомих коропів важив близько 118кг). Статевої зрілості досягає на 3-5-му році життя. Мальки живляться інфузоріями, дрібними ракоподібними, згодом - личинками комах, червами, молюсками, рідко рослинами; дорослі коропи - всеїдні. Опис

Слайд 4

Середовище існування Короп водиться в річках, озерах, водосховищах, де обирає тихі, стоячі або повільнотекучі води з твердим глинястим, злегка замуленим дном. У пониззях річок, що впадають у Чорне море, він освоює і солонуваті води. Тут живуть дві форми: та, що живе постійно, і напівпрохідна.

Слайд 5

Розмноження Нереститися короп починає на 3-4 році життя, у травні, за температури води 18-20° C, найчастіше на світанку після теплих, тихих ночей. Ікру самки відкладають за три прийоми, тому тривалість нересту – один-два тижні. Самки залежно від віку випускають від 90 тис до 1,7 млн. ікринок. Для нересту збираються на мілких місцях. Ікринки відкладають в неглибоких ділянках на трав'янисті рослини. Поводяться вони надзвичайно збуджено, втрачають обережність.

Слайд 6

Розвиток Короп росте досить інтенсивно. У трирічному віці довжина самця буває у середньому 32 см, самки – 38 см, маса відповідно може становити 1400 і 1600 г. Із збільшенням віку його маса зростає інтенсивніше, ніж довжина тіла. У водосховищах Дніпра інколи бувають коропи, довжина тіла яких перевищує 90 см, а маса - 12 кг.

Слайд 7

Ловля коропа Короп є однією з найпривабливіших риб для аматорської та спортивної риболовлі. Через його розповсюдженість, солідні розміри, хитрість та неабиякі фізичну силу та волю до життя, ловля коропа часто розглядається окремо від іншої риболовлі, і риболовне оснащення навіть поділяють на коропове і решту. Снасті для ловлі коропа мають бути особливо міцними, але і тонкими. Виготовлення та продаж коропових снастей, насадок, принад, аксесуарів є потужною сучасною індустрією.

Слайд 8

Розведення Короп - один з основних об'єктів тепловодної аквакультури. В Україні виведено 2 породи: український лускатий і український рамчатий коропи та 3 типи в межах порід: український лускатий нивківський, український лускатий любінський та український рамчатий любінський. Короп – плодюча й швидкоростуча риба, яка має добрі смакові якості. Вихід м'яса у дворічок коропа в середньому становить 47% . М'ясо містить значну кількість білків (до 16-17 %), за кількістю жирів (10-11 %), тому належить до жирної риби. Засвоюється м'ясо коропа організмом людини на 92-93%.

Слайд 9

Дякую за увагу=)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія