X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
грунт

Завантажити презентацію

грунт

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Середовище існування.Ґрунт

Слайд 2

Ґрунт (від нім. Grund - земля, основа) — самостійне природно-історичне органомінеральне тіло, що виникло у поверхневому шарі літосфери Землі в результаті тривалого впливу біотичних, абіотичних і антропогенних факторів, має специфічні генетико-морфологічні ознаки і властивості, що створюють для росту і розвитку рослин відповідні умови.

Слайд 3

Ґрунт, як будь-яке інше середовище, — густо заселений різними тваринами і мікроорганізмами, залишається при цьому основним життєвим субстратом для рослин. Ґрунтова фауна, або едафон, включає представників багатьох найвищих за ранґом таксонів. Відомо, що близько 90% видів комах на тих чи інших стадіях свого онтогенезу пов'язані з ґрунтом.

Слайд 4

Сучасна наука про ґрунти — ґрунтознавство — визначає ґрунт як складову частинупедосфери разом з іншими біокосними тілами — ґрунтоподібними тілами (педолітами), ґрунтовими плівками, підґрунтовим ярусом біосфери.

Слайд 5

Види грунтів: Чорнозем Бурий (лісовий) грунт Підзолистий грунт

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія