X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Генетична інженерія"

Завантажити презентацію

"Генетична інженерія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Генетична інженерія виникла на межі 70-х років нашого століття. Це пов’язано з досягненнями в галузі генетики та хімії нуклеїнових кислот: Створення методів хіміко-фізичного синтезу генів Відкриття явища модифікації ДНК

Слайд 3

Суть генетичної інженерії полягає в переміщенні окремих генів з одного організму (клітини) в інший, що призводить до різних фенотипових змін організмів (клітин)

Слайд 4

Техніка рекомбінантних ДНК, що лежить в основі генетичної інженерії значно розширює можливості пізнання фундаментальних основ організації і функціонування геномів.

Слайд 5

Сьогодні вчені можуть в умовах in vitro розрізати молекули ДНК у потрібному місці, ізолювати, очистити, а також очистити окремі її фрагменти.

Слайд 6

Генетична інженерія з моменту зародження привертала увагу не тільки блискучими перспективами,а й потенційною небезпекою деяких досліджень: невизначеність процесу взаємодії рекомбінантних ДНК з геном “рецепієнта” попадання робочих матеріалів за межі території

Слайд 7

В 1975 р. відбулася конференція, присвячена проблемам одержання рекомбінантних молекул ДНК. До складу конференції входили вчені з 16 країн, юристи, представники преси, промислових компаній.

Слайд 8

Зібрання дійшло висновку, що генетична інженерія має право на існування, але на існування під контролем.

Слайд 9

Генетична інженерія здійснюється через ряд послідовних операцій: з’ясування локалізації гена(генів); підбір ферментів рестриктаз; підбір плазміди (вектора) для вмонтування в неї потрібного гена(генів); клонування гена у плазміді; дослідження вмонтованої генетичної інформації.

Слайд 10

В Україні дослідження в галузі генної інженерії розпочато з деяким запізненням, порівняно із західними країнами. Проте на даний час одержано клони гібридних клітин, що виробляють моноклональні антитіла. Розроблено технологію генетичної трансформації шляхом мікроінєкції ДНК у культивовані клітини і зародки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія