X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Антибіотики

Завантажити презентацію

Антибіотики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Антибіотики

Слайд 2

Історія відкритя Перший природний антибіотик був відкритий в 1929 р. А. Флемінгом. Відкриття було справою випадку. Переглядаючи чашки з посівом стафілокока, А. Флемінг помітив, що на чашці, забрудненій пліснявою Penicillium, ріст стафілокока відсутній. Виділення колонії плісняві в чисту культуру і повторення досвіду підтвердило колишні результати. Виявилось, що пліснява пригнічувала ріст не лише стафілокока, але і усіх грампозитивних мікробів. Флемінг виявив речовину, що затримує ріст бактерій, і назвав його пеніциліном

Слайд 3

Александер Флемінг Британський бактеріолог, що окрім бактеріології вивчав ще проблеми імунології та фармакології. Став відомим завдяки відкриттю лізоциму (антибактеріального ферменту, що його виробляє людський організм) і виділенню першого відомого антибіотика пеніциліну з плісняви Penicillium notatum.

Слайд 4

«Для розгрому фашизму та визволення Франції він зробив більше цілих дивізій»,— так писали у вересні 1945 р. паризькі газети під час приїзду Александра Флемінга, який відкрив пеніцилін.

Слайд 5

Пеніцилін Пеніцилін отримано вперше з цвілевих грибів роду Penicillum. Повсюдно використовуються його похідні.

Слайд 6

Значення антибіотиків в медицині Відкриття пеніциліну й інших антибіотиків привело до революційного перевороту в лікуванні багатьох інфекційних захворювань. Не менше значення антибіотики придбали і для профілактики інфекцій, особливо в хірургії і травматології (при пораненнях, відкритих переломах, опіках і т.д.).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія