X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Життєвий І творчий шлях Олександра Сєрова"

Завантажити презентацію

"Життєвий І творчий шлях Олександра Сєрова"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життєвий І творчий шлях Олександра сєрова

Слайд 2

Валенти н Олекса ндрович Сєро в— російський художник кінця 19 — початку 20 ст., представник російської гілки імпресіонізму. Малював портрети, побутові картини, пейзажі. Зробив спроби в стінопису. Надзвичайно обдарований художник-графік.

Слайд 3

Дитинство Валентин Олександрович Сєров народився в артистичній родині. Мати була піаністкою, батько — композитор. Як і в багатьох артистичних родинах, дитина була покинута. Сєрова підлітка пам'ятають похмурим, мовчазним, малоконтактним. Про невеселе дитинство та юність майбутнього художника свідчать і його ранішні графічні автопортрети, яких він зробив декілька

Слайд 4

«Автопортрет в 15-річному віці», 1880 р. «Автопортрет», 1883 р. «Автопортрет», 1887 р.

Слайд 5

Навчання 1880 року він вступив до Імператорської Академії мистецтв. Головним наставником в академії був П. П. Чистяков, другорядний художник, але цікавий педагог. Саме у нього начався і Врубель. Серов залишив Академію у 1884 році і почав працювати самостійно.

Слайд 6

Початок творчості В класичній гімназії закінчив лише три класи і покинув її. Художнє навчання почав у 1878 році у Іллі Репіна, в родині якого і жив 2 роки. Рєпін брав з собою підлітка на відвідини в різні родини, в тому числі в палац мільонера Мамонтова С. І. (1841 — 1918), відомого мецената і покровителя оперних співаків і художників. Відвідували Репін і Серов і садибу Абрамцево, що належала родині Мамонтових. Молодь брала участь у домашніх виставах. Окрім вистав, Серов малював. Саме в садибі Абрамцево він напише перші значні твори — «Дівчина, осяяна сонцем» та «Дівчина з персиками», 1887 р.

Слайд 7

Видатний художник Серов рано перетворився на видатного художника. Пройшовши могутню художню школу у Рєпіна, доброго малювальника, Серов вдосконалював мистецтво малювання усе життя. Він з тих, чиї малюнки дорівнюють картинам олійними фарбами і мають окрему мистецьку вартість. Пізніше він з віртуозною легкістю виконуватиме замови на театральні афіші, що стали новим словом в російському мистецтві, як новим словом в мистецтві Франції стали афіші Тулуз-Лотрека (1864 — 1901).

Слайд 8

Театральні афіші

Слайд 9

Афіша для балерини Анни Павлової, 1909 р.

Слайд 10

Ольга Орлова Балерина Т.Карсавіна Марія Мамонтова верхи, 1884 р. Балерина Т. Карсавіна Портрет співака Шаляпіна, 1905 р.

Слайд 11

Ескізи, що дорівнюють шедеврам

Слайд 12

Ескіз до портрета Ілля Репін , 1901 р.

Слайд 13

Костянтин Бальмонт, 1905 р. Генріетта Гіршман

Слайд 14

Пейзажі

Слайд 15

Російське село взимку. Російське село взимку

Слайд 16

Венеція

Слайд 17

В садибі Домотканово

Слайд 18

Жіночі портрети

Слайд 19

Ольга Орлова, Фрагмент Зінаїда Юсупова, Фрагмент Софья Боткіна, Фрагмент Марія Акімова

Слайд 20

В творчому доробку майстра важко виділити головні і неголовні твори. Він натхненно і завзято брався до всякої роботи і тому значно збільшив кількість шедеврів мистецтва.

Слайд 21

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія