X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сторінки з життя Анатолія Костецького

Завантажити презентацію

Сторінки з життя Анатолія Костецького

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сторінки з життя Анатолія Георгійовича Костецького Презентацію підготувала вчитель Броварського навчально-виховного комплексу Романовська Ганна Володимирівна

Слайд 2

Анатолій Георгійович Костецький 1948 – 2005

Слайд 3

Народився Анатолій Костецький у місті Києві в учительській сім`ї. Про своє дитинство розповідає з гумором: „Дитинство було важке: класний керівник – тато; „нормальні” діти після школи відпочивали від учителів, а в школі від батьків, а у мене вчителі і вдома і в школі...”.

Слайд 4

Його мама, вчителька російської мови та літератури, з трьох років брала сина з собою на уроки й садила за останню парту. У 4 роки хлопчик навчився читати, а в 5 засвоїв грамоту, вже писав і починав римувати. Рано навчився грати в шахи й плавати. Відтоді не розлучався зі спортом, книгою й пером.

Слайд 5

Ще в 5-річному віці, коли старші запитували Анатолія, ким він хоче бути, хлопчик твердо й упевнено відповідав: ”Письменником”. Це викликало сміх у дорослих. У перший клас Анатолій Костецький пішов, маючи у зошиті декілька своїх віршів. А в 5 класі на шкільному конкурсі одержав диплом за вірші, присвячені Т.Г. Шевченку.

Слайд 6

Друкуватися Анатолій Костецький почав “аж” у 20 років. У його творчій долі надійним помічником був Михайло Стельмах. Одного разу, прочитавши вірші поета-початківця він сказав: ”Спробуй писати для дітей”. З того часу Анатолій Костецький став улюбленим поетом дітвори.

Слайд 7

Анатолій Георгійович був кандидатом філологічних наук, обдарованим прозаїком, автором наукових праць. Його вірші перекладено білоруською, російською, молдавською, туркменською, чуваською, угорською, німецькою, естонською та іншими мовами.

Слайд 8

Упродовж кількох років на радіо поет вів популярну передачу “Пригоди славнозвісних книг”, звертаючись до своїх наймолодших слухачів “книголюбчики та книгознавчики”.

Слайд 9

Анатолій Костецький тривалий час був головою творчого об`єднання дитячих письменників Київської організації НСПУ. Лауреат Державної літературної премії імені Лесі Українки та премій імені Миколи Трублаїні й Олександра Копиленка.

Слайд 10

З творів Анатолія Георгійовича Костецького можна скласти бібліотеку. Він видав понад 50 книжок віршів і казкових повістей для дітей. Останньою, підсумковою його книжкою була “Мої та твої таємниці”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія