X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сторінки з життя Анатолія Качана

Завантажити презентацію

Сторінки з життя Анатолія Качана

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сторінки з життя Анатолія Леонтійовича Качана Презентацію підготувала вчитель Броварського навчально-виховного комплексу Романовська Ганна Володимирівна

Слайд 2

Анатолій Леонтійович Качан народився в 1942 році

Слайд 3

Дитинство Анатолія Качана промайнуло серед розлогих південних степів, а зрілі роки пов`язані з морем і річками.

Слайд 4

Народився Анатолій Леонтійович Качан у селі Гур'ївці, на Миколаївщині, у сім'ї токаря місцевої МТС. Від батька взяв відчуття землі, селянську мудрість і спостережливість. А від матері, чия пам'ять збері- гала безліч усіляких пісень, переказів, бувальщин, — доброту й любов до слова.

Слайд 5

А потім письменник свою долю пов'язав із славнозвісним Дніпром-Славутою, оселившись на його березі в Києві. Степ і море - невід‘ємна частина творчості поета.

Слайд 6

З дітьми А. Качан завжди розмовляє серйозно, ніколи не «ламає» язика, не підлаштовується під малечу. Стільки всіляких скоромовок, дражнилок, мирилок, забавлянок знає він, що годі з ним і змагатися! У зовнішній незворушності, небагатослівності, розважливості Анатолія Качана ховається широта натури, глибина думок, мислення.

Слайд 7

Паперовий кораблик щодня Відпливає в країну знання. А під вечір оцей корабель Повертає у рідний порт Фель.

Слайд 8

З цим віршем пов`язаний кумедний випадок… Якось на зустрічі з київськими школярами прозвучали ці рядки. А ввечері зателефонував батько одного з юних слухачів (сам штурман) і жартома поскаржився, що вони з сином до пізньої ночі просиділи над атласом, але порт Фель так і не знайшли…

Слайд 9

До читанок, підручників з української мови, книг для позакласного читання включено понад п'ятдесят поезій Анатолія Качана.

Слайд 10

Анатолій Качан не тільки відомий поет, а й досвідчений журналіст, сумлінний редактор, знавець літератури, заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України, лауреат премій імені Миколи Трублаїні та імені Лесі Українки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія