X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Пітер Пауль Рубенс"

Завантажити презентацію

"Пітер Пауль Рубенс"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пітер Пауль Рубенс 1577 - 1640

Слайд 2

Біографія Пітер Пауль Рубенс народився 28 червня 1577 року в Зігені, в Вестфалії (нині це частина Німеччини). Він був сьомою дитиною в сім'ї юриста Яна Рубенса. Довгий час родина Рубенсом жила в Антверпені, але в 1568 році переїхала до Кельна.

Слайд 3

Адам і Єва Загальну освіту Рубенс здобув в єзуїтській колегії, після чого служив пажем у графині Лаленг. Займатися живописом Рубенс почав дуже рано. Його вчителями були Тобіас Вергагт, Адам ван Ноорт  та Отто ван Вен, що працювали під впливом італійського Відродження та змогли, особливо останній, вселити в молодого художника любов до всього античного.

Слайд 4

Амур і Психея У 1598 році Рубенс був прийнятий вільним майстром в Антверпенську гільдію св. Луки, а в 1600 році відправився закінчувати свою художню освіту до Італії. У 1601 році він служив при дворі мантуанського герцога Вінченцо Гонзагі, де залишався на службі протягом всього свого перебування в Італії.

Слайд 5

Автопортрет з Ізабеллою Брант У 1626 році померла перша дружина Рубенса, Ізабелла, а в 1630 році він узяв другий шлюб з Елен Фурман, яка відтоді почала з'являтися майже в кожній картині свого чоловіка

Слайд 6

Жіночий портрет Венера і Амур

Слайд 7

Інфанта Ізабелла, правителька Нідерландів Коли в 1635 році, через рік після смерті правительки Нідерландів інфанти Ізабелли, король Філіп IV призначив в правителі цієї країни свого брата, кардинала-архієпископа толедського Фердинанда, Рубенсу було доручено створення художньої частини святкувань з нагоди урочистого в'їзду нового штатгальтера до Антверпена; за ескізами великого художника були споруджені та розписані тріумфальні арки і декорації, що прикрашали міські вулиці.

Слайд 8

Зустріч в Ліоні Смерть прийшла до великого майстра ще в повній силі його таланту. Він помер в Антверпені 30 травня 1640 року.

Слайд 9

Повернення Діани з полювання (спільно з Франсом Снейдерсом)

Слайд 10

Повернення Брісеіди до Ахіллеса

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія