X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Винекнення Всесвіту"

Завантажити презентацію

"Винекнення Всесвіту"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Винекнення Всесвіту Виконала Александрова Ірина

Слайд 2

Все світ — весь матеріальний світ, різноманітний за формами, що їх приймає матерія та енергія, включаючи усі галактики, зорі, планети та інші космічні тіла.

Слайд 3

Терії виникнення Всесвіту

Слайд 4

Основною теорією виникнення Всесвіту вважається теорія про Великий вибух.

Слайд 5

Великий вибух   — фізико-космологічна теорія, згідно з якою Всесвіт виник із надзвичайно щільного та гарячого стану приблизно 13,7 мільярдів років тому.

Слайд 6

У результаті Великого вибуху виникла матерія, простір і час. Теорія вважає, що після Великого вибуху Всесвіт мав дуже високу температуру. Приблизно через 10 секунд сформувались атомні частинки — протони, електрони і нейтрони.

Слайд 7

Теорію зародження і еволюції Всесвіту, яку сьогодні називають «теорією великого вибуху», запропонував 1931 року бельгійський абат і астроном Жорж Леметр.

Слайд 8

Свідчення на користь теорії Великого вибуху Розбігання галактик за законом Хаббла, яке вимірюється на основі червоного зсуву спектральних ліній внаслідок ефекту Доплера. Наявність реліктового випромінювання Поширеність хімічних елементів у Всесвіті із перевагою легких елементів: гідрогену та гелію. Великомасштабний розподіл та еволюція галактик, про яку свідчать астрономічні спостереження.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія