X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сонячне світло і тепло

Завантажити презентацію

Сонячне світло і тепло

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сонячне світло і тепло Лавриненко Людмила Олександрівна Вчитель початкових класів Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області

Слайд 2

Сонце – це найближча до нас зірка. За формою сонце – куля, та така величезна, що коли порівняти її з кавуном, земля виглядатиме як зернятко.

Слайд 3

Маса Cонця Воно важить більше ніж усі планети Сонячної системи, яка складається з 9 великих планет зі своїми супутниками, 2 тисяч астероїдів (малих планет), кількох тисяч комет, безлічі метеоритів і тонн космічного пилу. Через те і сила тяжіння в нього надзвичайно велика. А через це Сонце утримує планети на своїй орбіті, - не дає їм полетіти кудись у безмежний простір.

Слайд 4

Сонце крутиться з шаленою швидкістю Його промінчик досягає Землі за вісім хвилин і двадцять секунд, а за одну секунду він долає відстань 300 тисяч кілометрів – нічого швидшого в природі не існує.

Слайд 5

Якби не Сонце, то Землю скував би жахливий космічний холод. Виявляється, поверхня цієї зірки схожа на киплячу кашу, яка весь час булькотить і має температуру – 6000 градусів. Все, що потрапило б на Сонце, навіть каміння, все негайно перетворилося б на газ.

Слайд 6

Хвилинка - цікавинка Гігантський смайлик розміром з увесь Сонячний диск, утворений неоднорідностями магнітного поля, можна спостерігати інколи на Сонці.

Слайд 7

Значення Сонця

Слайд 8

Світло Ви помічали, що коли Сонце не ховається за хмарами, дивитися на нього неможливо, настільки воно яскраво сяє

Слайд 9

Тепло і енергія Своїм виникненням і існуванням на Землі все живе завдячує саме Сонцю.

Слайд 10

Подарунок Сонця

Слайд 11

Сонечка діти

Слайд 12

Сонце: друг чи ворог? Сонце діє як ліки: сприяє зміцненню імунітету, поліпшенню обміну речовин, активізації розумової і фізичної працездатності Однак, передозування у часі на 30 секунд процесу засмагання може викликати термічний опік Інтенсивна засмага примушує імунну систему організму вирощувати ракові клітини

Слайд 13

Наукові відкриття Надія для тих, хто не знає міри на пляжі і щоліта страждає від сонячних опіків. Незабаром проблема зникне - спеціальний пристрій виганятиме вас із пляжу, щойно зафіксує, що ви - перегрілися. Зовсім нещодавно вчені одержали можливість одночасно спостерігати обидві півкулі Сонця - 6 лютого 2011 року апарати STEREO розташувалися точно навпроти одне одного по обидва боки від світила. Нещодавно Міжнародний союз астрономів підтвердив відкриття десятої планети на межі Сонячної системи. Нова планета розташована майже втричі далі від Сонця, ніж Плутон, і такого ж розміру.

Слайд 14

Чи є потреба далі вивчати Сонце? З 2000 року на Землі сталося 12 магнітних бур (сонячна активність), найвищого, п'ятого рівня, які призводили до виходу з ладу енергосистем, відключень радіозв'язку… Сонце, за припущеннями астрономів, світитиме ще зо п’ять мільярдів років, так що вивчати його й вивчати…

Слайд 15

Дякуємо, сонечку!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія