X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПОДОРОЖ У ВСЕСВІТ

Завантажити презентацію

ПОДОРОЖ У ВСЕСВІТ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Чи існує життя, подібне Земному, у Всесвіті? Поміркуй, які умови потрібні для цього?

Слайд 3

Яке гарне небо! Як мерехтять зорі! От би здійснити подорож у Всесвіт! - Привіт! Я можу вам допомогти! - А що вам потрібно для життя? - Повітря, щоб дихати. Світло, тепло та вода… - А навіщо вам для життя вода? Може обійдетесь без неї? - А чи зможемо ми там існувати без потрібних нам умов?

Слайд 4

Поділіться на групи та проведіть дослідження. ДІЗНАЙТЕСЬ: Чи можна принести воду в решеті? Склади з товаришами ЗВІТ: у якому стані зустрічається вода у природі? Перший крок зроблено. Йдемо далі? Дізнайтесь, чи є спільні властивості у води з іншими тілами? ПРОВЕДІТЬ ДОСЛІДИ, ЗРОБІТЬ ВИСНОВКИ.

Слайд 5

Налийте воду у склянки різної форми. Яку форму має вода?

Слайд 6

У склянку з чистою водою покладіть кольоровий ґудзик, намистину або посадіть маленьку рибку. Що ви дізнались про колір води?

Слайд 7

У різні склянки налийте каву, молоко, бензин, воду. Порівняй їх за різними ознаками. ЗРОБИ ВИСНОВКИ .

Слайд 8

Обговоріть це питання з товаришами. Дослідіть на прикладах життя людей, тварин, рослин. Дослідіть, що відбудеться, якщо покласти у різні склянки з водою цукор, сіль, пісок, цвях. Доведіть цінність цього відкриття.

Слайд 9

Заповніть схему: вода ? ? ? ?

Слайд 10

Чому квіти, що стоять на вікні, треба поливати? Чому рівень води у морі залишається майже однаковим, якщо річки несуть так багато води до них щохвилини? Чому ми п'ємо воду? Чому її хочеться пити? Чому випаровується вода з поверхні водойм, рослин, землі? Встанови причину. Чому буває сніг та дощ? Чи може зникнути з Землі вода шляхом випаровування?

Слайд 11

Які причини викликають рух води? Висуньте гіпотезу. Спробуйте за своєю версією та зображеним дослідом збудувати схему. СНІГ

Слайд 12

Що б сталося, якби не було кругообігу води в природі? Доведіть. Яке значення води для життя? Для відповіді на запитання здійсніть подорож.

Слайд 13

Хто живе у краплині води? Чи можна споживати забруднену воду? Скільки коштує питна вода? Ваші міркування. Складіть пам'ятку про охорону водних ресурсів.

Слайд 14

Допоміжна література. Прочитай статтю підручника. Т.Н.Байбара, Н.М.Бібік. Я і Україна Звернись до довідкової літератури. Довідники, словники. Зазирни до енциклопедії Скористайся ресурсами Інтернету

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія