X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Про Космосі"

Завантажити презентацію

"Про Космосі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

"Про Космосі"

Слайд 2

Ще з давніх часів люди стали думати над питаннями: «Що таке космос? Якщо життя на інших планетах, крім планети Земля?» І тоді вчені та конструктори створили перший космічний корабель «Восток». Космічний корабель - це складна технічна система. І перш ніж посадити в нього людини техніку треба перевірити.

Слайд 3

Перш ніж людина полетів у космос, там побували тварини. Першою в космос відправилася собака Лайка. В той час люди ще дуже мало знали про космос, а космічні апарати ще не вміли повертати з орбіти. Тому Лайка назавжди залишилася в космічному просторі.

Слайд 4

Через 3 роки після невдалого польоту собаки Лайки, в космос відправляються вже дві собаки - Білка і Стрілка. У космосі вони пробули всього один день і вдало приземлилися на Землю.

Слайд 5

Крім Росії космосом цікавилися так само і американці. Вони так само використовували тварин для випробування нової ракетної техніки. Першою в Америці, на ракеті «Ред-Стоун», в космос полетіла мавпочка.

Слайд 6

Після вдалого польоту в космос тварин, стала відкритою дорога людині до зірок. Через 8 місяців на такому ж космічному кораблі, на якому літали собаки Білка і Стрілка , в космос відправився і людина. 12 квітня 1961 року в 6:07 з космодрому Байконур стартувала ракета-носій "Схід«. Вперше у світі космічний корабель з людиною на борту увірвався в простори Всесвіту.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Корабель пілотував радянський космонавт Юрій Олексійович Гагарін. Він був першою людиною, який на власні очі побачив, що Земля справді кругла, дійсно здебільшого покрита водою і справді чудова.

Слайд 10

Перший космонавт Юрій Гагарін На космічному кораблі " Восток-1 старший лейтенант Юрій Олексійович Гагарін один раз облетів навколо Землі

Слайд 11

Як готуються космонавти до польотів? Для тренувань космонавтів використовують тренажер - центрифугу.

Слайд 12

В цій величезній, 18-метрової кеглі створюються перевантаження, які космонавт відчуває під час польоту. Сама вона обертається по колу, голова її теж обертається, усередині голови кабіна обертається, а всередині кабіни обертається крісло з космонавтом.

Слайд 13

Коли проводяться тренування під водою, станцію разом з платформою, подготавливаемыми космонавтами та водолазами опускають під воду, гидробассейн.

Слайд 14

Так працюють у гидробассейне.

Слайд 15

Вже більше 30 років всі космонавти готуючись до польоту, до невагомості, тренуються в, так званої, "літаючої лабораторії". Це основний тренажер для відпрацювання навичок роботи у відсутності тяжіння до Землі.

Слайд 16

Як живуть космонавти в ракеті? У космосі немає повітря, щоб дихати, там немає води, тим більше там немає їжі. Все це завантажується в космічний корабель на землі і потім витрачається в польоті. У космосі немає нічого, крім порожнечі і сонячного світла. Саме світло живить космічний корабель через сонячні батареї.

Слайд 17

На кораблі, всі предмети, в тому числі тварини, що перебувають у стані невагомості. На землі всі предмети володіють вагою, вони притягаються до земної поверхні. У космосі цього немає. Всередині космічного корабля всі предмети закріплені на спеціальних тримачах. Інакше б вони всі літали.

Слайд 18

Одяг космонавта - скафандр. Його космонавти надягають при запуску і узвозі ракети, коли виходять у відкритий космос.

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

При запуску і узвозі ракети космонавти лягають в спеціальне «Ложе».

Слайд 22

Що їдять космонавти? Їдять космонавти продукти харчування, які зберігаються в консервованому вигляді. Перед використанням консерви і тюбики розігрівають, а пакети з першим і другим стравами, розводять водою.

Слайд 23

Дослідження в космосі Біологічні(вирощують рослини, проводять різні досліди). Медичні спостереження(вплив космосу на організм); Технічні спостереження(забезпечують космічну і радіо-телевізійний зв'язок, вивчає поверхню землі, повідомляють про місця де виявлені корисні копалини).

Слайд 24

Космонавти повідомляють про стихійні лиха: про пожежі в лісах

Слайд 25

Про місцях в горах, де можуть відбутися снігові обвали.

Слайд 26

Про штормах на морях

Слайд 27

Уточнюють прогноз погоди

Слайд 28

Люди пам'ятають про тих, хто першими побував у космосі. У Москві відкритий пам'ятник першому живій істоті, яка підкорила космос, собака Лайка.

Слайд 29

Поставлений пам'ятник першому космонавтові Юрію Гагаріну.

Слайд 30

Всього за 48 років з дня першого польоту людини в космос, в космосі побывало100 космонавтів, серед яких 3 жінки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія