X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВИРАЗИ. ТОТОЖНОСТІ

Завантажити презентацію

ВИРАЗИ. ТОТОЖНОСТІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИРАЗИ. ТОТОЖНОСТІ

Слайд 2

Умова тематичної контрольної роботи . Варіант І Варіант ІІ № 1. Спростіть вираз: № 2. Знайдіть значення виразу:

Слайд 3

Варіант І Варіант ІІ № 3. Доведіть тотожність: № 4. При яких значеннях змінної має зміст вираз

Слайд 4

№ 5. Спростіть вираз і знайдіть його значення: Варіант І Варіант ІІ

Слайд 5

Варіант І № 6. На першій полиці стоїть a книжок, на другій — утричі більше, ніж на першій, а на третій — на 17 книжок менше, ніж на першій і другій полицях разом. Запишіть у вигляді виразу кількість книжок на трьох полицях разом. Обчисліть при Варіант ІІ № 6. За перший день магазин продав b кг цукру, за другий — на 58 кг більше, ніж за перший, а за третій — на 12 кг менше, ніж за другий. Запишіть у вигляді виразу кількість кілограмів цукру, проданого магазином за три дні. Обчисліть при

Слайд 6

Варіант І № 7*. Доведіть, що сума тризначного числа і подвоєної суми його цифр ділиться на 3. Варіант ІІ № 7*. Доведіть, що шестицифове число, в запису якого перші три цифри однакові й останні три цифри однакові, ділиться на 37.

Слайд 7

Домашнє завдання № 1. З тексту контрольної роботи випишіть і розв’яжіть завдання, що викликали труднощі на. Якщо розв’язання не виходить (не знаємо шляху, не можемо знайти помилку і т. ін.), записати питання.

Слайд 8

№ 2. Випереджальне домашнє завдання. За алгоритмом порівняння виконайте порівняння виразів (різне, спільне, створіть групи за ознакою схожості): ; ; ; ; ; ; .

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра