X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УРЗМ. Робота над твором-мініатюрою “Про що говорили козаки, згадуючи свого отамана”

Завантажити презентацію

УРЗМ. Робота над твором-мініатюрою “Про що говорили козаки, згадуючи свого отамана”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема УРЗМ. Робота над твором-мініатюрою “Про що говорили козаки, згадуючи свого отамана”.

Слайд 2

Епіграф уроку Нема зв’язку, святішого від товариства!.. Бували й по інших землях товариші, але таких, як у Руській землі, – ніде не було таких товаришів. Тарас (М. Гоголь “Тарас Бульба”)

Слайд 3

Актуалізація опорних знань Бесіда з учнями Які почуття героїв повісті є провідними в їхньому ставленні до України? У яких сценах автор оспівав героїзм, мужність і ратну звитягу українського народу в боротьбі за рідну землю і свободу? Що ви дізналися цікавого про бойове побратимство, побут і звичаї запорожців? Як передано у повісті особливості природи, побуту, характеру козаків? Як історичні умови вплинули на формування характерів героїв? Які епізоди повісті запали тобі в душу? Які найбільше схвилювали? Чим саме?

Слайд 4

Розвиток зв’язного мовлення Читання та обговорення домашніх творів-мініатюр на тему: “Про що говорили козаки, згадуючи свого отамана” Доведіть, що родинна трагедія не зламала духовної сили Тараса. Чи є Тарасова смерть подвигом? Як автор звеличує свого героя? Як старий отаман допоміг своїм побратимам перед смертю? Чи помстяться козаки за свого отамана? Чи будуть берегти пам’ять про нього? Чому героїв, які віддали своє життя за Батьківщину називають безсмертними?

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Козацька могила