X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
О. С. Пушкін “Пісня про віщого Олега”. Поетизація давньоруської старовини. Літописне джерело твору

Завантажити презентацію

О. С. Пушкін “Пісня про віщого Олега”. Поетизація давньоруської старовини. Літописне джерело твору

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема О. С. Пушкін “Пісня про віщого Олега”. Поетизація давньоруської старовини. Літописне джерело твору.

Слайд 2

Епіграф уроку Дела давно минувших дней, Преданья старины глубокой… О. С. Пушкін

Слайд 3

Актуалізація опорних знань Запитання та завдання для учнів Як пов’язане з О. С. Пушкіним наше місто? Які твори на історичну тематику є в О. С. Пушкіна? Чому поет звертався до історії? Які твори Давньої Русі зберегли для нас опис багатьох події давнини? Чи відомий автор цих творів?

Слайд 4

Подорож сторінками історії Ки ївська Русь (старосл. Рѹсь або Кыѥвьская Рѹсь; 9 століття — 1240) — середньовічна монархічна держава династії Рюриковичів у Східній Європі з центром у місті Києві. У середньовічних джерелах її називали Русь або Руська земля. Термін “Київська Русь” впровадив до наукового обігу Микола Михайлович Карамзін. В часи свого найбільшого розквіту на початку 12 століття сягала від Карпат до Волги та від Чорного до Балтійського морів. Сприятливі географічні умови (добрий клімат, родючий чорнозем, перехрестя важливих сухопутних та водних шляхів, врешті, доступ до двох морів) були підставою її розвитку, а з другого боку, близьке сусідство з азійськими степами, звідки раз-у-раз наступали кочові орди, були однією з причин її занепаду.