X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Микола Гоголь - «Тарас Бульба»

Завантажити презентацію

Микола Гоголь - «Тарас Бульба»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

М. В.Гоголь та його повість “Тарас Бульба” Навчальний проект Крученової В.М. та Толкачової О.В., вчителів зарубіжної літератури Березанської ЗОШ I-IIIст. с.м.т. Березанка Миколаївської області 2008 рік

Слайд 2

Основні питання Ключове питання: М.Гоголь і Україна. Зображення в повісті любові до України, героїзму, мужності та ратної звитяги українського народу в боротьбі за рідну землю.

Слайд 3

Тематичні питання Що тобі відомо про козацьку добу з уроків історії України? Історична вірогідність повісті. Ймовірні прототипи образу Тараса Бульби. Зображення історичних подій в Україні, побуту й звичаїв Запорізької Січі в данному художньому творі. Чого ти дізнався про військове товариство? Втіленням яких рис запорожських козаків є образ Тараса Бульби? Остап і Андрій. Що спільного між братами і чим вони відрізняються? Проблема життєвого вибору в долях героїв. Чому в повісті так багато пейзажних замальовок? Яку роль вони відіграють?

Слайд 4

Змістові питання: Відокремити ключові епізоди у повісті. Як і чому поводиться батько із синами при зустрічі? Чому батько поспішає відправитися на Січ? Які особливості побуту, звичаїв українського народу ми бачимо вдома у Тараса Бульби та на Січі? Чого дізнаємось про військове товариство? Які вчинки характеризують Остапа і Андрія? Тарас Бульба серед запорожськіх козаків? Яким був фінал життя головних героїв? З якими пейзажними замальовками ми зустрічаємось у повісті? Чи відчуваємо ми авторське ставлення до героїв, подій? Як ми можемо це визначити?

Слайд 5

Стислий опис проекту Працюючи над змістом повісті, треба звернути увагу на узагальнене х