X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Микола Гоголь - Втілення в образі Тараса Бульби кращих рис запорозького козака

Завантажити презентацію

Микола Гоголь - Втілення в образі Тараса Бульби кращих рис запорозького козака

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Є. Кибрик “Тарас Бульба”

Слайд 3

Отже, виходить, щоби даремно пропадала козацька сила, щоби людина згинула, як собака, без доброго діла, щоби ні вітчизні, ні всьому християнському світові не було від неї ніякої користі? Так нащо ж ми живем, на якого біса ми живем?.. Тарас (М. Гоголь «Тарас Бульба»)

Слайд 4

П. Боклевський «Тарас Бульба» Богдан Ступка в ролі Тараса Бульби Є. Кибрик «Тарас Бульба»

Слайд 5

“Полководці… готувалися дати бій. Тарас вже бачив це по руху і шуму в місті і розторопно клопотав, будував, роздавав інструкції і накази, встановив в три табори курені, обнісши їх возами у вигляді фортеці, - рід битви, в яких бували непереможні запорожці; двом куреням повелів забратися в засідку; вбив частину поля гострими кілками, зламаною зброєю, уламками списів, аби при нагоді загнати туди ворожу кінноту. І коли все було зроб- лене, як потрібно, сказав промову козакам, не для того, щоб схвалити і освіжити їх, - знав, що і без того міцні вони духом, - а просто самому хотілося висловити все, що було на серці”.

Слайд 6

Дружина Тараса Бульби Тарас Бульба Андрій Остап

Слайд 7

Є. Кибрик “Страта Тараса Бульби”

Слайд 8

Тарас Бульба… “Обери позицію”

Слайд 9

Чин? Де проводив більшу частину життя? Яких звичаїв дотримувався? Як ставився до польських звичаїв? Яку віру захищав? В чому бачив зміст життя? Для чого звав гостей? Чому змінив день поїздки?

Слайд 10

Портрет Поведінка в сім’ї Ставлення до синів Ставлення до козацької старшини Ставлення до рядових козаків Ставлення до смерті Ставлення до безчестя Висновок

Слайд 11

Підготувати характеристику образів Остапа та Андрія. Скласти цитатний план.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література