X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Фрідріх Вільгельм Йозеф фон Шеллінг"

Завантажити презентацію

"Фрідріх Вільгельм Йозеф фон Шеллінг"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фрі дріх Ві льгельм Йозеф фон Ше ллінг  — німецький філософ, ідеаліст. Отримав у Тюбінгені вищу духовну освіту, в Лейпцигувивчав математику і природознавство. Викладав у Єнському, Ерлангенському, Мюнхенському та Берлінському університетах. У філософській еволюції Шеллінга відсутні чіткі межі між її етапами, які можна назвати як «філософія природи» (натурфілософія — 90-ті роки XVIII ст.), трансцендентального ідеалізму (1800), «філософія тотожності» (перше десятиліття XIX ст.) та «філософія одкровення». Презентацію підготувала Учениця 9-Б класу НВК №1 м. К.-каширського Качур Діана

Слайд 2

 Ерлангенський університет

Слайд 3

Єнський університет, заснований в 1558 році, носить ім'я Фрідріха Шиллера, який викладав тут історію та філософію. Відомо, що студенти свого викладача любили і часто влаштовували йому після лекцій овації. Пам'ятник курфюрстові Фрідріху, встановлений на Ринковій площі міста в 1858 році, коли відзначали 300-річчя навчального закладу.

Слайд 4

Мюнхенський університет

Слайд 5

Берлінський університет

Слайд 6

Народився в вюртембергського містечку Леонберг. Батько його займав вищі духовні посади. Шеллінг рано виявив блискучі здібності. У 15 років він вступив до Тюбінгенський університет з характеристикою «ingenium praecox» (нім. і лат. «Скоростиглий талант »).

Слайд 7

В університеті інтереси Шеллінга ділилися між філософією і теологією. У перших роботах Шеллінга - «філософсько-критичному поясненні біблійної розповіді про гріхопадіння» і «про міфи, історичних сагах і філософеми стародавнього світу» - проводиться думка про необхідність філософсько-історичного тлумачення Біблії на противагу граматичному і догматичного. По суті Шеллінг намічає тут той історико-критичний метод, який згодом отримав детальну розробку в новотюбінгенской школі.