X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вільгельм ІІ

Завантажити презентацію

Вільгельм ІІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вільгельм ІІ (1859-1941 рр.)

Слайд 2

Повне ім’я Фрідріх Вільгельм Віктор Альберт Прусський

Слайд 3

Народження 27 січня 1859 р. у Берліні

Слайд 4

Народження Пологи виявилися дуже важкими - принц народився з багатьма фізичними вадами, які вже в ранньому віці трохи не коштували йому життя. Він народився з пошкодженою лівою рукою (коротше правої на 15 см.);

Слайд 5

Звання Німецький імператор і король Пруссії з 15 червня 1888 по 9 листопада 1918 року.

Слайд 6

Батьки принц Фрідріх Прусський (згодом імператор Фрідріх III) Принцеса Вікторія

Слайд 7

Рідня Доводиться двоюрідним братом короля Великобританії та імператора Індії Георгію V, а також троюрідним дядьком імператору Російської імперії Миколі II.

Слайд 8

Юність і дитинство У 1869 році принц отримав чин лейтенанта 1-го гвардійського піхотного полку.

Слайд 9

Юність 9 лютого 1877 вісімнадцятирічний Вільгельм був призваний на дійсну військову службу у свій гвардійський полк, де знаходився в 6 роті під начальством капітана фон Петерсдорфа .

Слайд 10

Соціальна політика Вже в перших своїх двох промовах, а саме у зверненні до імперського сейму 25 червня 1888 і до прусським палатам 27 того ж червня, він виклав свою політичну програму.

Слайд 11

Соціальна політика У зверненні до прусських палатів імператор обіцяв «вірно і сумлінно поважати закони і права народного представництва », надавати захист усім , релігійні переконання і пам'ятати слова Фрідріха Великого, що в Пруссії «король - перший слуга держави».

Слайд 12

Соціальна політика У промові до імперського сейму імператор заявив, що за допомогою імперського законодавства він буде намагатися «доставити трудящому населенню той захист, яку можна надати, згідно з вченням християнської моралі, слабким і бідує в боротьбі за існування» і цим шляхом « наблизитися до розв'язання нездорових суспільних контрастів »

Слайд 13

Соціальна політика 24 травня 1889 прийнятий був рейхстагом закон про страхування робітників від потреби у старості та під час нездатності до роботи, хоча при обговоренні цього закону він піддався різким нападкам як недостатньо досягає мети .

Слайд 14

Зовнішня політика Вільгельм II найбільше відомий активним зовнішньополітичним курсом Німеччини. Зовнішня політика Німеччини у перші два роки царювання імператора було сильно обмежено особистим впливом Бісмарка.

Слайд 15

Внутрішня політика 29 березня 1890 р. скасував закон проти соціал-демократії.

Слайд 16

кайзер Вільгельм II в польовій формі в час першої світової війни.

Слайд 17

Мова і характер Говорив він : *стисло, *уривчасто, *виразно . Був: *нетерплячим, *енергійним.

Слайд 18

Автограф

Слайд 19

Висновок Царювання Вільгельма ознаменований посиленням ролі Німеччини як світової промислової, військової та колоніальної держави і завершилося Першою світовою війною, одночасно з поразкою в якій Друга імперія була повалена Листопадової революцією.

Слайд 20

Виконала учениця 9-Д класу Зуйко Катерина

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія