X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бойове товариство, героїзм і подвиги запорожців у бою під Дубно. Розділи VI-VIII

Завантажити презентацію

Бойове товариство, героїзм і подвиги запорожців у бою під Дубно. Розділи VI-VIII

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Бойове товариство, героїзм і подвиги запорожців у бою під Дубно. Розділи VI-VIII.

Слайд 2

Епіграф уроку Незабаром увесь польський південний схід став жертвою страху. Скрізь пройшли чутки: “Запорожці!.. Показалися запорожці!.. ” Усі знали, що тяжко мати справу з цією загартованою постійними війнами юрбою, відомою під назвою Запорозького війська, яке і в свавільному безладді своєму зберігало лад, обміркований на час битви. М. Гоголь “Тарас Бульба”

Слайд 3

Актуалізація опорних знань Запитання та завдання для учнів Чому запорожці відправилися у похід? З ким воювало козацьке військо? Як військовий похід змінив Остапа та Андрія? Чому радів старий Тарас, коли спостерігав за синами? Чим відрізнялися брати у бою? Знайдіть у тексті повісті відповідні рядки.

Слайд 4

Атака козаків

Слайд 5

Текстологічний аналіз повісті Бесіда з учнями В чому полягала тактика запорожців в бою під Дубно? Знайдіть описи людської біди. За допомогою яких художніх засобів автор досягає напруженості, динамізму, трагедійної загостреності розповіді? Які почуття викликає у вас опис обложеного міста?

Слайд 6