X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Конрад Аденауер"

Завантажити презентацію

"Конрад Аденауер"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Конрад Аденауер «Батько німецького чуда»

Слайд 2

Народився 5 січня 1876 року в родині дрібного судового службовця Йоганна-Конрада Аденауера. У 1885 році Конрад вступив до гімназії Святих Апостолів у рідному місті. Гімназистом він був старанним, проте зірок з неба не хапав - всі дев'ять років навчання постійно був в шістку кращих учнів класу, але жодного разу не був першим.

Слайд 3

Після гімназії Конрад не буде вчитися в університеті, а піде працювати, вирішив батько. Адже два його старших брата вже були студентами, на навчання третього просто не вистачало грошей. Тому Аденауер-старший влаштував сина стажером в банківський будинок Зелігманів - один із найсолідніших у Кельні. Однак Конрад пропрацював лише два тижні. Йому все-таки вдалося вблагати батька дозволити вчитися далі. За два з половиною роки Аденауер пройшов весь п'ятирічний курс навчання і закінчив Боннський університет із загальною оцінкою «добре», отримавши звання «молодший радник юстиції» - на подальшу освіту не було грошей.

Слайд 4

Кар'єра Конрада в перші роки після закінчення університету складалася не дуже вдало. Його не взяли до армії - ще в університеті Аденауер нажив хронічний бронхіт, від якого страждав усе життя, що залишилося (напевно, позначився «дешевий спосіб боротьби зі сном»). Тому влаштуватися на хорошу державну посаду йому заважали два «гачка» в анкеті - НЕ відбув строкову військову службу, та до того ж ще й католик, що не дуже-то віталося в протестантській Пруссії.