X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Давньогрецьке поселення Ольвія"

Завантажити презентацію

"Давньогрецьке поселення Ольвія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Давньогрецьке поселення Ольвія

Слайд 2

Місто – щастя Давньогрецьке місто Ольвія ( Óλβια ) було засновано на правій стороні Бузького лиману в VI столітті до нашої ери вихідцями з міста Мілета і є самим північним давньогрецьким поселенням на Чорному морі. Збережені залишки міста знаходяться біля села Парутине Очаківського району Миколаївської області. Назва поселення перекладається як «щаслива» . Місто розташовувалося на двох рівнях: верхньому і нижньому , і займав в період розквіту площу близько 50 га . Чисельність його населення досягала 15 тисяч чоловік. Місто було оточене кам'яною оборонною стіною з вежами , в південній частині знаходилася цитадель.

Слайд 3

Слайд 4

Перші житлові споруди Ольвії представляли собою землянки.

Слайд 5

Місто був розпланований на прямокутні квартали c прямими вулицями. У Нижньому місті розташовувалися ремісничі квартали і порт. Спочатку будівництво в Ольвії велося з сирцевої цегли, пізніше використовувався місцевий камінь. Житловий квартал:

Слайд 6

Слайд 7

Реконструйоване зображення вулиці в Ольвії:

Слайд 8

У центрі Верхнього міста знаходилася головна площа - Агора. На ній проходили народні збори, вона була також місцем торгівлі. Навколо Агори розташовувалися будівлі, де розміщувалися органи управління містом.

Слайд 9