X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
9 травня. День Перемоги. Цей день у серці назавжди

Завантажити презентацію

9 травня. День Перемоги. Цей день у серці назавжди

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

9 травня. День Перемоги. Цей день у серці назавжди. Весна іде, і переможним кроком В тюльпановому вічному вогні Йде травень крізь хвилини, дні і роки, Несе нащадкам спогади свої.

Слайд 2

День Перемоги Мільйонам людей назавжди врізався в пам’ять перший день Великої Вітчизняної війни. Чорною тінню фашиської навали, димом пожеж, смертю і руїнами звалився він на нас. І враз неділя 22 червня 1941 року, мирний день відпочинку, обернувся довгими роками страждань.

Слайд 3

Вставай страна огромная… Сонце палило нестерпно, Гнулось садове гілля: Падали яблука в серпень, Глухо стогнала земля. Рвали снаряди їй груди, Всюди гриміла війна, Падали скошені люди - Їх не щадила війна.

Слайд 4

Пам’ять людська – безмежна. Листи з війни – їх важко навіть зараз читати…

Слайд 5

Ми пам’ятаємо Під свистом куль ішли до цілі І вибух бомб, снарядів дзвін Їм додавали сил у полі І далі йшов з вогнем загін.

Слайд 6

Жди меня…

Слайд 7

Дорогами війни… Нехай поетів родить не війна, Нехай черпають фарби тільки з миру, Кохання, барви квітів і весна Натхненням напувають їхню ліру.

Слайд 8