X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЦІКАВІ ЗАПИТАННЯ І ЗАДАЧІ НА КМІТЛИВІСТЬ

Завантажити презентацію

ЦІКАВІ ЗАПИТАННЯ І ЗАДАЧІ НА КМІТЛИВІСТЬ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

5 клас ЦІКАВІ ЗАПИТАННЯ І ЗАДАЧІ НА КМІТЛИВІСТЬ

Слайд 2

ЛОГІЧНІ ВПРАВИ 1. Чим відрізняються зображені ряди? А) 1 3 5 7 9 11 13... Б)2 4 6 78 10 2. Як розрізати фігуру на 2 частини, щоб із них можна було скласти прямокутник? 3. В сумці у мами знаходяться яблука, лимони і апельсини, всього 10 штук. Скільки в сумці окремо яблук, лимонів і апельсинів, якщо кількість яблук на 7 більше, ніж лимонів? (Відповідь: 8 яблук, 1 лимон, 1 апельсин).

Слайд 3

4. На гілці сиділо 5 синиць і 7 горобців.6 пташок полетіло. Чи полетів хоча один горобець? (Відповідь: так, полетів, тому що синичок всього 5, і якщо всі вони полетіли, то тоді серед пташок, які полетіли був горобець). 5. Що більше - 5 одиниць другого розряду чи 8 одиниць першого розряду? 6. Яка з даних фігур (трикутник, квадрат, коло) "зайва" (відрізняється від решти)? Чим вона відрізняється? (Відповідь: третя фігура «зайва»).

Слайд 4

1. а) Скільки одержимо, якщо додамо найбільше однозначне число з найменшим однозначним натуральним числом? б) Скільки одержимо, якщо додамо найбільше двозначне число і найменше однозначне число? 2. На скільки одиниць більше найбільше двохзначне число, чим більше однозначне число? * * ЦІКАВІ ЗАПИТАННЯ І ЗАДАЧІ

Слайд 5

3. а) В рамках двадцяти назвати число, в якому число одиниць на 7 більше, ніж його десятків. (Відповідь: 18). б) Написати двозначне число, в якому число десятків на 9 більше числа одиниць. (Відповідь: 90). 4. Використовуючи 2 картки з цифрами 1 і 7, виразити найбільше і найменше двохзначне число. (Відповідь: 17 і 71).

Слайд 6

5. Я провів у бабусі понеділок, вівторок, середу і четвер, а моя сестра в цю ж неділю - середу, четвер, п'ятницю і суботу. Скільки всього днів ми гостювали у бабусі? (Відповідь: 6 днів). 6. Як скласти два квадрати із 7 однакових паличок? 7. Мама купила мені 4 стрічки червоного і блакитного кольору. Червоних стрічок було більше ніж блакитних. Скільки стрічок кожного кольору купила мама?