X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адаптація дитини в сім’ї

Завантажити презентацію

Адаптація дитини в сім’ї

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Адаптація дитини в сім’ї

Слайд 2

Адаптація дитини в сім’ї Уявіть, що вас раптово перемістили в нове абсолютно незнайоме місце, причому це відбулося поза вашим бажанням і без попередньої підготовки. Що ви відчуваєте при цьому? Варіанти вашої поведінки можуть бути різними: від намагання втекти і повернутися на попереднє місце до повного заціпеніння та розпачу. Тривалість стану непевності і розгубленості залежить від особливостей вашої нервової системи. Коли шоковий стан пройде, ви почнете робити намагання освоїтися на новому місці. Вас зацікавлять люди, предмети і речі, що вас оточують. Пристосування до життя на новому місці залежатиме від вашого досвіду, умінь, знань, бажання жити в цьому місці, від того, як будуть задовольнятися ваші потреби, ставлення до вас оточуючих.

Слайд 3

Адаптація – процес двосторонній Потрапивши у нові умови, усиновлена дитина (навіть маленька) та її нові батьки відчуватимуть такі ж стани. Це адаптація – процес звикання, притирання, людей одне до одного, до умов, що змінилися, нових обставин. Пригадайте, коли вам доводилось відчувати такі стани? Адаптація в новій сім’ї процес двосторонній: звикати одне до одного доводиться і дитині, яка опинилась у новій обстановці, і дорослим – до умов, що змінилися. Подумайте, кому легше адаптуватися: тому, хто залишився у звичній обстановці, чи тому, хто потрапив у нові умови?

Слайд 4

Особливості адаптації дітей у нових умовах Адаптація відбувається по-різному. Це залежить від: віку дитини рис її характеру досвіду попереднього життя Перші реакції та самопочуття будуть різними: активність, цікавість, намагання дослідити і розпитати про нове оточення переляк, закритість від нових вражень удавана байдужість Як зробити так, щоб дитина, переступивши поріг вашої домівки, захотіла в ній залишитися?

Слайд 5

Особливості адаптації ді