X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПАВЛО МИХАЙЛОВИЧ ГУБЕНКО

Завантажити презентацію

ПАВЛО МИХАЙЛОВИЧ ГУБЕНКО

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

О С Т А П В И Ш Н Я ПАВЛО МИХАЙЛОВИЧ ГУБЕНКО ПАВЛО МИХАЙЛОВИЧ ГУБЕНКО

Слайд 2

Слайд 3

Батько - Михайло Кіндратович Губенко Мати - Параска Олександрівна Губенко

Слайд 4

ОСВІТА “Оддали мене в школу рано. Не було, мабуть, мені й шести літ. Скінчив школу... Повіз батько мене в Зіньків і віддав у Зіньківську міську двокласну школу. Зіньківську школу закінчив я року 1903-го з свідоцтвом, що маю право бути поштово-телеграфним чиновником. Та куди ж мені в ті чиновники, коли “мені тринадцятий минало”... Повезла мене мати аж у Київ, у військово-фельдшерську школу, бо батько, як колишній солдат мав право в ту школу дітей оддавати на “казьонний кошт”... “Моя автобіографія” Потім служба в армії і робота в хірургічному відділенні лікарні. Працював і одночасно готувався до екзаменів на атестат зрілості. Успішно їх склав і в 1917 р. вступив на історико-філологічний факультет Київського університету.

Слайд 5

Слайд 6

Перший надрукований твір Остапа Вишні – “Демократичні реформи Денікіна” побачив світ за підписом “П. Грунський” у 1919 р. Псевдонім Остап Вишня вперше з’явився 22 липня 1921 р. в “Селянській правді” під фейлетоном “Чудака, їй-богу!”

Слайд 7

Слайд 8

Жанрова своєрідність творів ГУМОРЕСКА – невеликий художній твір, у якому події та люди зображені в жартівливому тоні. ФЕЙЛЕТОН – невеликий художньо-публіцистичний твір у періодичному виданні, у якому злободенні події зображені сатирично або гумористично. УСМІШКА Різновид фейлетону й гуморески, уведений в українську літературу Остапом Вишнею. Своєрідність жанру усмішки полягає в поєднанні побутових замальовок і жанрових сценок із частими авторськими відступами, їй властиві дотепність і лаконізм.