X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Анатолій Федь - Повість «Над рідною хатою гойдався шуліка…»

Завантажити презентацію

Анатолій Федь - Повість «Над рідною хатою гойдався шуліка…»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Керівник проекту: Кушнерик Н. М. - учитель української мови та літератури

Слайд 2

ознайомити з літературною спадщиною і життєвим шляхом Анатолія Федя, формувати національну свідомість школярів, удосконалювати вміння логічно висловлювати свої думки, розширювати навички художньо - естетичного аналізу твору, виховувати любов до України та інтерес учнів до читання творів сучасності.

Слайд 3

Мій урок повинен одухо-творити мого вихованця сміливістю, необхідною для того, щоб пливти в океані знань. Василь Сухомлинський.

Слайд 4

. Анатолій Михайлович Федь - відомий український учений, філософ, культуролог, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри естетики, історії та культури Слов'янського державного педагогічного університету, член Наукового товариства імені Шевченка, відмінник освіти України,

Слайд 5

Закінчив Донецький державний університет, учителював у школах Артемівська й одночасно співпра-цював із часописами "Донбас", “Прапор", "Радянська школа", "Радянське літературознавство", друкуючи статті з актуальних питань теорії та історії української літератури. У 1973 році захистив кандидатську дисертацію з теорії літератури. Науковій роботі присвятив більше п'ятдесяти років.

Слайд 6

А.М. ФЕДЬ автор 16 книжок, більше 100 статей з проблем художньої творчості та естетичного розвитку На цей час вийшли його художні книги: п'єса "Кентавр", кіноповість "Тіні з минулого", повість "Над рідною хатою гойдався шулі-ка", есеї "Сто одна хвилина з Олесем Гон-чаром", "Нотатки на полях ненаписаного етюду», філософський роман «Сірий»