X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фантастичні місця нашої планети

Завантажити презентацію

Фантастичні місця нашої планети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фантастичні місця нашої планети

Слайд 2

У фантастичних фільмах часто можна побачити неймовірні сцени: острови, які літають в небі, або будиночки ельфів, побудовані на деревах. Але світ, в якому ми живемо, також сповнений фантастичних місць та дивних природних утворень, які вражають уяву. Хоча люди змінили цей світ до невпізнання, та не всі унікальні природні місця вже втрачені. Дивовижні гори, бірюзова вода, вражаючі острови — наша планета насправді багата місцями, від яких перехоплює подих.

Слайд 3

Острови Пхі-Пхі, Таїланд Острови Пхі-Пхі знаходяться в Таїланде, між великим островом Пхукет і західнимм побережжям Андаманського моря. Більша частина з цих островів — це не просто гострі скелі, що височать з океану. Світло бірюзова вода та густа тропічна зелень перетворює це місце справжнім раєм на Землі…

Слайд 4

Слайд 5

Кратер Ньїрагонго, Конго Вулкан Ньїрагонго — це унікальний вулкан з крутими схилами, який знаходиться в Демократичній республіці Конго. Всередині кратера цього вулкану виникло озеро лави, яке постійно бурлить та піниться, заповняючи нічне небо неприродним червоним світлом. Він наносить непомірні втрати селам та містам,які знаходяться поблизу,через виверження вулкану, від отруйних газів та інших смертельних форм сейсмічної активності.

Слайд 6

Слайд 7

Арка Бери Хед, Ньюфаундленд, Канада

Слайд 8

Ця монументальна арка знаходиться на маршруті Спурвінк (Spurwink Trail) вздовж стежки Іст Коаст в канадській провінції Ньюфаундленд. Арка вражає своєю масивністю, вона настільки грандіозна, що на її поверхні виріс цілий гай. Будьте обережні, коли будете підходити до арки, бо стежка до неї огинає дуже стрімкі скелі.