X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Реалізація основних завдань освітньої галузі «Технології» у процесі навчання предмета «Трудове навчання»

Завантажити презентацію

Реалізація основних завдань освітньої галузі «Технології» у процесі навчання предмета «Трудове навчання»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Реалізація завдань освітньої галузі «Технології» у процесі навчання предмета «Трудове навчання»

Слайд 2

Метою “Трудового навчання” в початковій школі є формування і розвиток в межах вікових можливостей предметно-перетворювальної компетентності учнів, яка дає можливість їм самостійно вирішувати предметно-практичні та побутові задачі.

Слайд 3

1. Формування в межах вікових можливостей узагальнених способів (алгоритмів) предметно-перетворювальної діяльності з дотримання безпечних прийомів ручної праці та економного використання матеріалів; 2. Розвиток творчих здібностей, елементів графічної грамоти, вмінь працювати в команді та навичок виконання операцій з ручних технік обробки матеріалів; Для досягнення зазначеної мети передбачається виконання наступних завдань:

Слайд 4

3. Набуття досвіду предметно-перетворювальної та побутової практичної діяльності, алгоритмів і способів предметно-практичних дій ручними техніками для оволодіння в основній 4. Виховання в учнів ціннісного ставлення до себе як суб’єкта предметно-перетворювальної діяльності, шанобливого ставлення до людей праці та їх професії, трудових традицій українського народу та інших народів світу.

Слайд 5

1. Ручні техніки обробки матеріалів; 2. Технічна творчість; 3. Декоративно-ужиткове мистецтво та самообслуговування. Зміст «Трудового навчання»