X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Зброя масового ураження"

Завантажити презентацію

"Зброя масового ураження"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Зброя масового ураження”

Слайд 2

Збро я ма сового ура ження — зброя, призначена для нанесення масових втрат або руйнувань на великій площі.

Слайд 3

ЗМУ характеризується великою руйнівною спроможністю та великою територією ураження. Об'єктами можуть бути як самі люди, так і навколишне середовище: родючі грунти, місцевість, рослини, тварини.

Слайд 4

На озброєнні сучасних держав перебувають три основні види зброї масового ураження: хімічна зброя; біологічна зброя; ядерна зброя.

Слайд 5

Вражаючі фактори ядерного вибуху:

Слайд 6

Для хімічної зброї вражаючим фактором є дія отруйної речовини (ОР) певного виду (газоподібного, аерозольного, на поверхні предметів). Час дії ОР залежить від її виду та від метеорологічних умов.

Слайд 7

Для біологічної зброї вражаючий фактор — збудник хвороби (аерозоль, на поверхні предметів). Тривалість дії може змінюватись в залежності від збудника та зовнішніх умов від декількох годин до десятків років (природні спалахи сибірської виразки існують щонайменше десятиріччями)

Слайд 8

Зброя масового ураження гіпотетично може працювати і на інших принципах: інфразвукова зброя радіологічна зброя надрадіочастотна зброя генетична зброя геофізична зброя або тектонічна зброя променева зброя