X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Одеський театр опери та балету"

Завантажити презентацію

"Одеський театр опери та балету"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Одеський театр опери та балету

Слайд 2

Одеський Оперний Театр є одним з найбільших архітектурних пам’ятників України і один з найкрасивіших театрів в світі. Театр має італійський фасад у стилі барокко, вхід виконаний в стилі Ренесанс.

Слайд 3

Театр опери і балету можна назвати старійшиною серед культурних установ міста. Одесі дали право будувати театр 1804 року, а 1809-го він уже був побудований. Автор цього проекту - відомий французький архітектор Тома де Томон, який на той час спорудив ряд будівель у Петербурзі. 10 лютого 1810 р. відбулося урочисте відкриття. Першою виставою були одноактна опера Фреліха «Нове сімейство» і водевіль «Утішена вдова» російської трупиП.В.Фортунатова. 1873 - старий театр цілком згорів. На щастя, ніхто з людей не постраждав.

Слайд 4

Створити проект нового міського театру запропонували віденським архітекторам Ф.Фельнеру і Г.Гельмеру, за проектами яких побудовано театри в багатьох містах Європи (Відні, Будапешті, Дрездені, Загребі тощо). З моменту пожежі до закладення першого каменю в фундамент нового театру минуло майже 11 років . Відкриття театру відбулося 1 жовтня 1887 року.

Слайд 5

У березні 1925 р. внаслідок нової пожежі повністю згоріла сцена та постраждав зал. У стислі терміни театр відбудували, і вже через рік відновивилися спектаклі. Сцена отримала нове технічне устаткування; було встановлено дві залізобетонні завіси, що відсікають при потребі сцену від залу глядачів і службових приміщень. Як свідчить напис на меморіальній таблиці, на балконі театру 10 квітня 1944 р. підняли прапор визволення міста від гітлерівських загарбників (до речі, німці планували при відступі підірвати театр).

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Архітектори пам’ятаючи про пожежу у Віденському театрі, зробили фойє з 24 виходами. Ми наполегливо рекомендуємо вам відвідати цей театр і помилуватися його архітектурою.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне