X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Одеський національний академічний театр опери та балету

Завантажити презентацію

Одеський національний академічний театр опери та балету

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Одеський національний академічний театр опери та балету

Слайд 2

Одеський національний академічний театр опери та балету — один із найдавніших оперних театрів України.

Слайд 3

Театр був зведений в 1809 році. Автором цього проекту був відомий французький архітектор Тома де Томон, автор ряду будівель в Петербурзі.

Слайд 4

10 лютого 1810 року відбулося урочисте відкриття. Першою виставою були одноактна опера Фреліха «Нове Сімейство» і водевіль «Утішена вдова» російської трупи Порфирія Фортунатова.

Слайд 5

Для виправлення недоліків будівлі театру проводилися неодноразові перебудови. Роботи по останній переробці будівлі закінчилися 31 грудня 1872 року, а в ніч на 2 січня 1873 театр повністю згорів через загоряння газового ріжка, що висвітлює годинник в нічний час.

Слайд 6

Створити проект нового міського театру запропонували віденським архітекторам Герману Гельмеру і Фердинанду Фельнеру. Урочисте відкриття театру відбулося 13 жовтня 1887 року.

Слайд 7

Слайд 8

Будівля театру виконана в стилі віденського бароко. Зовні структурно с кладається з 3 поверхів. 1-й 2-й, прикрашені колонами тосканського ордеру в лоджіях, утворюють одне ціле, виглядають фундаментально, надаючи будівлі статичності. 3-й поверх — ажурний, із колонами та пілястрами. Він приховує тяжкість нижніх поверхів і створює ілюзію легкості.

Слайд 9

Верхня частина фасаду

Слайд 10

Терпсіхора з дівчинкою

Слайд 11

Скульптурна група «Трагедія»

Слайд 12

Скульптурна група «Комедія»

Слайд 13

Зала глядачів, створена в стилі пізнього французького рококо та прикрашена ліпними позолоченими орнаментами. В основу композиції, що прикрашає стелю, покладено 4 картини-медальйони роботи Лефлера на сюжети з Шекспіра. Вражає витонченістю ажурних деталей велика люстра в центрі стелі.

Слайд 14

Вид із залу на сцену

Слайд 15

Вид із залу на стелю

Слайд 16

Золоті скульптури на сходах

Слайд 17

Люстра у залі

Слайд 18

У театрі відбуваються симфонічні концерти, зокрема, органні, бо театр має найкращі в місті акустичні дані та вбудований орган. При театрі впродовж кількох десятків років працює дитяча балетна школа — унікальний творчий заклад міста і «кузня кадрів» для балетної трупи театру.

Слайд 19

Афіша на відкриття 1-го сезону театра Одеси, 1887 рік.

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Панорама

Слайд 26

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм