X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Науковий імідж молодого ученого ВНЗ

Завантажити презентацію

Науковий імідж молодого ученого ВНЗ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Науковий імідж молодого ученого ВНЗ Голова Ради молодих учених, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Драгнєв Ю.В. Офіційний сайт РАДИ МОЛОДИХ УЧЕНИХ rmu.luguniv.edu.ua

Слайд 2

«Імідж» у перекладі з французької означає «образ». Причому під «образом» розуміється не тільки візуальний, зоровий образ, а і спосіб мислення та дій. Це й уміння спілкуватись, мистецтво говорити й особливо слухати. Разом із тактом, освітою, діловими якостями наша зовнішність є продовженням наших достоїнств.

Слайд 3

Однак на формування наукового іміджу молодого вченого впливає чимало чинників. Розглянемо, по-перше, неспіввідношення наукової та викладацької діяльності.

Слайд 4

Відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» молодий вчений – це вчений віком до 35 років. Науково-педагогічний працівник – вчений, який за основним місцем роботи займається професійно педагогічною та науковою або науково-технічною діяльністю у вищих навчальних закладах та закладах післядипломної освіти III-IV рівнів акредитації». Тому у вищій школі молодий учений повинен займатися як наукою, так і навчальною діяльністю.

Слайд 5

Дуже вдало загострив цю проблему Іванов Дмитро Володимирович, член Російського союзу молодих учених, доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри прикладної математики наголосивши на тому, що вища школа ставить молодого ученого в умови обов'язкового поєднання науки і викладання, а це породжує певні проблеми.

Слайд 6

Він вказує на низку проблем пріоритетів в своїй системі науко-викладання. Їх суть бачить в тому, що процес заняття науково-дослідною роботою, як і навчальний процес, є безперервним, таким, що вимагає постійного включення, зануреності у проблему. Так, у вищій школі молодий учений, перш за все, викладач-професіонал, основним завданням якого є забезпечення якісного ведення навчальних занять.

<