X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформаційний вісник Учнівської організації ”Юніори”

Завантажити презентацію

Інформаційний вісник Учнівської організації ”Юніори”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Січень 2012/№1 Комсомольська гімназія №2 Інформаційний вісник Учнівської організації ”Юніори”

Слайд 2

Події, які відбулися в гімназії у січні Після святкувань Новорічних свят, потрібно подумати про активний відпочинок, що й зробили учні нашої гімназії !!! 190 учнів нашої гімназії побували на екскурсіях міста Харкова та області.

Слайд 3

Результати рейду-перевірки стану підручників В результаті перевірки було виявлено, що найкраще підручники збереглися учнями: 1-А класу 1-Б класу 3-А класу 3-Б класу Незадовільним стан підручників є у учнів: Попова Д. 5-А клас, Ліпмана А. 6-Б клас, Логвінова Є. 6-А клас, Шамай Н. 7-А клас, Рильцева В. 5-Б клас, Кошевої І. 7-А клас, Хамідова О. 5-Б клас, Удовиченко С. 5-Б клас, Ушканова О. 7-Б клас. Підручники в учнів 7, 8, 9 класів в своїй більшості без обкладинок! Учні 10 та 11 класів дуже мало носять підручники у школу. У наявності були обгорнуті підручники 11-Б класу.

Слайд 4

Бібліотечний рейд Діти!!! Пам’ятайте: Книги – це ваші знання! Збережіть підручники для наступних поколінь!

Слайд 5

Пам’ятаємо і святкуємо разом з Україною... День Соборності України!! Свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту воз’єднання Народної Республікий Західноукраїнської Народної Респуюліки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначався з 1999 року Тетянин день У цьому році в нашому селищі святкували «Тетянин день». Відбувся конкурс серед дівчат з чудовим іменем Тетяна, в якому взяли учать учениці нашої гімназії: Удалова Тетяна 10-Б клас Гордієнко Тетяна 11-А клас Волосянко Тетяна 9-а клас Наші вітання!!! Татьянин день, Татьянин день, Еще не радует сирень, Еще во всю лежат снега, Еще за окнами пурга, Но январю уже пора Готовить сани со двора. И на престол спешит февраль, Пронзая свистом ветра даль. Пойди к Татьяне и скажи Слова от сердца от души, Поздравь ее и пожелай Счастливых дней и долгих лет, Чтоб радость била через край, И сбылся свет благих примет.

Слайд 6

Спортивна сторінка 14.01.12 відбувся 2 етап фінальних районних змагань з Малих Олімпійських ігор серед учнів 5-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Від нашої гімназії брали участь учні 6-А класу. У важкій боротьбі команда нашої гімназії посіла 4 місце. Бажаємо у наступному році успіхів та перемог!!!