X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дизайнер інтер`єру

Завантажити презентацію

Дизайнер інтер`єру

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дизайнер інтер`єру

Слайд 2

Чим займається Дизайнер інтер'єру? Він не тільки художник, але і конструктор, проектувальник, і навіть виконроб. Створює простір з неповторним стилем, аурою, енергетикою. Утілює ідею нового інтер'єру квартири спочатку в ескізі, а потім в кресленнях. Дизайн інтер'єру (Інтер'єрний дизайн) - галузь дизайну, художньо-технічна практика комбінування та інших маніпуляцій об'єктами інтер'єру з метою приведення приміщення до задоволення функціональним і естетичним запитам користувачів (оптимізація), зокрема підвищення ергономічності праці в приміщенні, зниження рівня колірних, формових та інших шумів, поліпшення навігації у великих приміщеннях, оптимізація маркування використовуваної меблів, розробка спеціалізованих приміщень (наприклад студія звукозапису, студія кіномонтажу, студія фотографії, аквапарк).

Слайд 3

Метою дизайну може виступати вирішення проблем проектування від найменшого елементу конструкції до глобальних великих і навіть утопічних ідей. У зв'язку із різким зростанням населення планети, ще однією метою дизайну стає соціальна привабливість. Тобто дизайн стає інструментом комунікації між людиною та об'єктом дизайну. Мета ж дизайну має значущість лише для дизайнерів як керівників проектування. Таким чином, з мети дизайну можна зробити висновки щодо його завдання. Основним завданням дизайну є: Ергономіка — легкість у використанні об'єкта дизайну Інтерфейс користувача — психологічні особливості оператора, працюючого з об'єктом дизайну Останні тенденції — застосування нових технологій в дизайні для спрощення його інших завдань.

Слайд 4

Кар'єру дизайнери інтер'єру звичайно починають з посади технічних креслярів (на професійному сленгу - "рабів"), в обов'язки яких входить чистова доробка, візуалізація готових проектів. На цю позицію часто беруть студентів третього-четвертого курсу профільних ВНЗ. Надалі, після закінчення інституту, випускники влаштовуються в приватні або державні проектні організації вже як повноправні члени творчої групи. Після декількох років роботи з'являється можливість вибору - продовжувати вдосконалювати свої знання і майстерність у нинішньому колективі або подумати про відкриття власної справи. До переваг самостійної роботи можна віднести те, що вона не вимагає великого стартового капіталу. Як мінімум, для "автономного плавання" потрібен достатньо потужний комп'ютер з відповідним програмним забезпеченням і... хороша репутація, здатна забезпечити стабільне коло замовників. Інформація про дизайнерів нерідко розходиться за принципом сарафанного радіо - задоволені виконаним проектом клієнти дають рекомендації друзям і знайомим.