X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Організація правової освіти та правового виховання в спеціалізованій школі № 125

Завантажити презентацію

Організація правової освіти та правового виховання в спеціалізованій школі № 125

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Організація правової освіти та правового виховання в спеціалізованій школі № 125 Дніпровського району м. Києва

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Співпраця з громадськими організаціями міста Служба у справах сім’ї та молоді Дніпровського району; Центр соціальної служби для дітей, сім’ї та молоді Дніпровського району; Міжнародна організація “Батьківство”; Африканська рада в Україні.

Слайд 5

Діяльність органів самоврядування

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Волонтерський рух (лекції на тему) 1. Наркотики. Незнання наслідків. 2. Вплив друзів. 3. Профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі. 4. Безцільний спосіб життя. Наслідки. 5. Кохання та захоплення (профілактика розлучень). 6. Хвороби, що передаються статевим шляхом. 7. Цінність очікування.

Слайд 9

Слайд 10

Теми лекторію правових знань (щороку оновлюються): “Поняття держави та її ознаки”; “Співвідношення і взаємодія держави і особи”; “Право та його ознаки”; “Законність, правовопорядок, суспільний порядок і дисципліна”; “ Народовладдя в Україні та форми його здійснення ”; “Загальні засади демократичного конституційного ладу України”; “Трудова дисципліна, як різновид дисциплін”, “Правові основи забезпечення зайнятості неповнолітніх і вивільнених працівників”, «Права та обов’язки природокористування», «Складові природозаповідного фонду»; «Цивільно-правові відносини, їх виникнення, зміна та припинення»; «Захист цивільних прав»; «Основи сімейного права України».