X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сучасна українська музика"

Завантажити презентацію

"Сучасна українська музика"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА

Слайд 2

ОКЕАН ЕЛЬЗИ

Слайд 3

Океа н Е льзи (або скорочено — О. Е.) — культовий український рок-гурт, створений 12 жовтня 1994 року у Львові. Лідером та вокалістом гурту є Святослав Вакарчук. Публіка та критики неодноразово визнавали «Океан Ельзи» найкращим рок-гуртом та найкращим live-гуртом СНД та Східної Європи. Усього на території України та Росії продано понад мільйон дисків ОЕ.

Слайд 4

Цікаві факти. 1.«Океан Ельзи», за словами Святослава Вакарчука, ніколи не братиме участі у конкурсах і фестивалях, тобто у заходах, де учасники змагаються за місця (наприклад,«Євробаченні»). Такий принцип гурт ухвалив ще на початку існування, після розчарування на одному з фестивалів, де «ОЕ» лідирував від початку аж до виступу останнього колективу, який переміг, а «Океан» посів лише друге місце. 2.Теми пісень гурту звучать у першому українському анімаційному мультсеріалі «Лис Микита» і в дитячому фільмі «Прикольна казка».

Слайд 5

Склад Теперішні учасники: Святослав Вакарчук — вокал (1994 — до сьогодні) Денис Глінін — ударні (1994 — до сьогодні) Денис Дудко — бас-гітара (2004 — до сьогодні) Мілош Єліч — клавішні (2004 — до сьогодні) Владімір Опсеніца — гітара (сесійний музикант, 2013) Колишні учасники: Юрій Хусточка — бас-гітара (1994 — 2004) Дмитро Шуров — клавішні (2001 — 2004) Павло Гудімов — гітара (1994 — 2005) Петро Чернявський — гітара (2005 — 2013)