X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Одиниці вимірювання часу

Завантажити презентацію

Одиниці вимірювання часу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Одиниці вимірювання часу Неліпович Лариса Степанівна, вчитель початкових класів Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернату I - III ступенів “Обдарованість”

Слайд 2

День і ніч День і ніч – дуже помітні міри часу, витворені самою природою. І хоч по-науковому треба лічити час добами, у звичайному житті ми завжди вимірюємо його днями. А день – це час від сходу до заходу сонця.

Слайд 3

День і ніч Ми знаємо, що влітку дні довгі, ночі короткі, а взимку навпаки. Проте ми впевнені, що кожного ранку сонце зійде і кожного вечора зайде.

Слайд 4

День і ніч Але ж так відбувається не всюди. На Півночі – у Мурманську, на Таймирі і Чукотці, на островах Льодовитого океану – сонце взимку не з'являється багато-багато днів. Місяцями триває там темна полярна ніч.

Слайд 5

День і ніч Зате влітку на Півночі ночі не має. День триває тижні і місяці. Сонце на сходить і не заходить, а кружляє і кружляє по небу невисоко над горизонтом.

Слайд 6

День і ніч На великій частині Землі дні і ночі постійно чергуються. І все живе – рослини і тварини, птахи і комахи – зв’язане з оцим безкінечним процесом.

Слайд 7

Доба Доба – це час, протягом якого Земля обертається навколо своєї осі. Час, протягом якого проходить день і ніч. Починається вона опівночі