X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відродження XIV-XVIст.

Завантажити презентацію

Відродження XIV-XVIст.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відродження XIV-XVIст. Сандро Боттичелли: Рождение Венеры Эль Греко: Вид на Толедо Питер Брейгель: Вавилонская башня

Слайд 2

Відродження XIV-XVIст. (зародився в Італії) Світ не потребує ніякого потойбічного пояснення; Прагнення показати світ таким, яким він є, пояснивши все зсередини; Герой – титанічна особистість, вільна у своїх проявах; Людина – “вінець природи”; Людина спроможна пізнати природу і створити гармонійне суспільство; Кохання як інтимне почуття – одна з вищих людських цінностей; Любов до життя у всіх її проявах.

Слайд 3

Естетичні принципи реалізму Відродження Реалістичний спосіб мислення; Гуманістична позиція; Утвердження особистісного; Оптимістичність; Прагнення до ідеального поєднується з утвердженням усього земного, плотського; Широке використання казково-фантастичних елементів; Гіперболізація.

Слайд 4

лірика драма жанри епос Сонети Ф. Петрарка (Італія) В.Шекспір (Англія) Трагедії В.Шекспір “Гамлет” “Ромео і Джульєтта” (Англія) Історичні хроніки В.Шекспір “РічардІІ”, “Генріх ІV”, “ГенріхVІ” Комедії В.Шекспір “Багато галасу з нічого”, “Приборкання непокірної”, “Дванадцята ніч” Новели Дж.Боккаччо “Декамерон”(Італія) Романи Рабле “Гаргантюа і Пантагрюель”(Франція) Сервантес “Дон Кіхот” (Іспанія) .

Слайд 5

Середньовіччя та Відродження Середньовіччя У центрі Всесвіту стоїть Бог, а люди його вірні слуги Людина виконує своє призначення, яке визначає бог. Людина не існує сама по собі, вона лише частина великої спільності (роду, нації). Любов – високе релігійне почуття, звернене до бога і до його волі. Повага людини до людини залежить від рівня в ієрархічній структурі суспільства. Життєві блага і пристрасті(їжа, вино, розваги, любов, плотські насолоди) вважалися диявольською спокусою. Відродження У центрі Всесвіту стоїть людина, що спілкується з Богом як абсолютом совісті. Людина не залежить від волі небесних сил. Людина – самоцінність, і має право вільного вибору. Любов поширюється не тільки на релігійну цінність, а й на людину. Повага людини до