X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Культура Високого Відродження - Рафаель

Завантажити презентацію

Культура Високого Відродження - Рафаель

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського Тема: “Культура Високого Відродження - Рафаель” Виконав: Студент 4 курсу, групи А Гула Сергій Анатолійович Вінниця 2011 Інститут історії, етнології і права

Слайд 2

Раффаелло Санті – Рафаель (1483 - 1520), Італія Високе Відродження

Слайд 3

Лоджія Психеї 1517, Вілла Фарнезіна, Рим.

Слайд 4

Мадонна Конестабіле (Madonna Connestabile) Написана в 1504 році і пізніше названа по імені власника картини графа Конестабіле. Картина була придбана російським імператором Олександром II. Зараз "Мадонна Конестабіле" знаходиться в Ермітажі (Санкт-Петербург). " Мадонна Конестабіле" вважається останньою роботою, створеною Рафаелем в Умбрії, до переїзду у флоренцію.

Слайд 5

Три грації (1504-1505) Музей Конде, Шантийі

Слайд 6

Афінська школа 1509-1510 Фреска Станка дела Сеньятура, Ватикан

Слайд 7

Картина «Заручини Марії» (тепер у Міланському музеї Пінакотека ді Брера) композиційною схемою, навіть окремими постатями нагадує твори Перуджіно.

Слайд 8

Святий Георгій, що вбиває дракона, 1505. Лувр, Париж. Перебуваючи в аристократичному середовищі, звер тається художник і до «рицарського» сюжету — битви святого Георгія з драконом Легендарний рицар, хоч і одягнений у тяжкі лати, схожий на юного пажа. Впевнено, спокійно, ніби виконуючи гімнастичну вправу, він проколює списом потвору, що не встигає утекти до своєї печери. Білий кінь юного героя стрибає через дракона, а морду грайливо вивертає, ніби всміхаючись. На другому плані прекрасна царівна молить бога за свого рятівника, на горбочках між скелями виструнчилися дерева, кучерявляться кущі, а вдалині видніється замок. Згадуються рицарські романи, італійська поезія XIV століт тя, а фарби, чіткість відтворення численних деталей примушують прига дати пізньоготичну французьку мініатюру — найвишуканіше з усього, що породила західноєвропейська середньовічна культура.

Слайд 9

Тріумф Галатеї 1512-1514 рр. фреска Вілла Фарнезіна, Рим.

Слайд 10

Картина Рафаеля "Святе сімейство під пальмою" (Sacra Famiglia con palma) Датована 1506 роком. Тут зображені Діва Марія, Ісус Хрістос і святий Йосип (цього разу з традиційною бородою). Картина знаходиться в Національній галереї Шотландії в Единбурзі.

Слайд 11

Мадонна з Фоліньо (Madonna di Foligno) датована 1511-1512 роками. Картина названа по назві італійського міста Фоліньо, де вона знаходилася. Зараз картина знаходиться у Ватиканській пінакотеці. Ця картина була написана Рафаелем на замовлення Сигизмондо де Конті, секретаря Папи Римського Юлія II. Сам замовник зображений на картині справа, він стоїть навколішки перед Дівою Марією і Христом, оточеними ангелами. Поряд з Сигизмондо де Конті стоять святий Ієронім і його ручний лев. Зліва Іоанн Крестітель і уклінний Франциск Ассизський.

Слайд 12

Славнозвісна «Сікстинська мадонна» 1513-1514 рр. (Дрезденська галерея) Перше враження від картини: постать ставної жінки, що несе хлоп чика, тримаючи його міцними, але ніжними руками. Уже в тому, як вона тримає сина, і навіть у лініях, якими окреслено постать і покривало є щось невимовно сумне, принадне й разом величне, таке, що кожній людині нагадує матір. Легкий вітерець надуває покривало, відкидає край синього плаща ма донни. Дивне небо, в якому клубочаться хмаринки та юрмляться без винні душі дітей-ангеляток, оточує постать мадонни. З безмежною розчуленістю й захопленням дивиться в обличчя мадонни чоловік похи лого віку у парадному папському вбранні — святий Сікст. Схилилася, притуливши руку до серця, опустила очі долу прекрасна свята Варвара. Наближається до глядача, не йде — пливе повітрям мадонна. Хлопчик дивиться з докором, а мати зі співчуттям та готовністю все зрозуміти й простоти... «Сікстинська мадонна» силою свого впливу на глядача перевершує всіх інших мадонн, будь-коли створених, не виключаючи й мальованих чарівним пензлем Рафаеля.

Слайд 13

Картина «Перетворення» - 1518 – 1520 р.; 405х278 см., дерево, олія. Ватиканський музей, Ватикан.

Слайд 14

Дякую за увагу !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Культура