X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про святкування Хелловіну

Завантажити презентацію

Поняття про святкування Хелловіну

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Свято ХЕЛЛОУІНУ!

Слайд 2

ІСТОРІЯ СВЯТА! Хеллоуін (англ. Halloween, All Hallows 'Eve або All Saints' Eve) - сучасне свято, висхідний до традицій древніх кельтів Ірландії і Шотландії, історія якого почалася на території сучасних Великобританії та Північної Ірландії . Відзначається 31 жовтня, в переддень Дня всіх святих. Хеллоуін традиційно святкується в англомовних країнах, хоча офіційним вихідним днем не є. З кінця XX століття, в ході процесу американізації і глобалізації, мода на атрибутику Хелловіна виникла також у більшості неангломовних країн Європи і в СНД. Хеллоуїн неформально відзначається в деяких інших країнах, що мають тісні культурні зв'язки з США або Великобританією, наприклад, в Японії, Південній Кореї, Сінгапурі, Австралії та Нової Зеландії, в ряді острівних країн Океанії, з недавнього часу - в Росії та інших країнах СНД.

Слайд 3

СИМВОЛІКА! Більшість символів свята мають довгу історію. Наприклад, традиція виготовлення гарбузів-світильників пішла від кельтського звичаю створювати ліхтарі, що допомагають душам знайти шлях до чистилища. У Шотландії в якості символу Хеллоуїна виступала ріпа, але в Північній Америці її швидко замінив гарбуз, як більш дешевий і доступний овоч. Вперше створення гарбузів-світильників в Америці було зафіксовано в 1837 році; цей ритуал, що проводився під час збору врожаю, не мав ніякого відношення до Хеллоуїну аж до другої половини XIX. Популярні костюми персонажів класичних фільмів жахів, наприклад, Мумії і чудовиська Франкентштейна. У святковому оздобленні будинків велику роль відіграють символи осені, наприклад, сільські лякала.Традиційними кольорами є чорний і жовтогарячий.

Слайд 4

Костюми Перевдягання в карнавальні костюми - порівняно недавно виникший елемент свята. Вперше як повноцінний звичай він був зафіксований на початку XX століття і сходить до американських традицій костюмованих вечірок]. Вперше носіння маскарадних костюмів на Хелловін зареєстровано в 1895 році в Шотландії , коли діти в масках ходили по хатах і отримували тістечка, фрукти і гроші . Немає жодної згадки про подібні традиції в США, Ірландії або Англії до 1900 року . У Шотландії дітей, які, одягнувшись у карнавальні костюми, що зображають різних монстрів або інших персонажів, ходять від хати до хати і випрошують солодощі, називають guisers, а сам звичай - Guising («гайзінг», від англ. Guise - носіння маски, наряду, жартівливе переодягання). Основна тема костюмів на Хеллоуін - це різна нечисть або надприродні персонажі. Але тим не менш, в XIX-XX століттях стали також популярні не тільки костюми фантастичних істот, але й навіть костюми на абсолютно довільну тематику, хоча основний мотив продовжує залишатися найпоширенішим.

Слайд 5

фото

Слайд 6

фото

Слайд 7

фото